Fahriye Evcen'den parmak dansı akımı! Oğlu Karan'ın akülü arabası dikkat çekti...

31 Mart 2020, 10:42
Fahriye Evcen'den parmak dansı akımı! Oğlu Karan'ın akülü arabası dikkat çekti...

Geçtiğimi yıl Nisan ayında oğlu Karan bebeği kucağına aldığından beridir ekranlardan ve gündemden uzak duran oyuncu Fahriye Evcen, koronavirüs salgını nedeniyle hepten eve kapandı. Evcen sosyal medya hesabından parmak dansı akımı yaparak arkadaşlarını etiketledi.

Koronavirüs salgını nedeniyle evde kalan isimlerden biri olan Fahriye Evcen, sosyal medyada arkadaşlarına meydan okudu. Parmak dansı yapan Evcen, arkadaşların da etiketleyerek hikaye paylaştı. Videoda dikkatlerden kaçmayan bir de detay vardı. Oğlu Karan'ın akülü arabasıydı. 

SAĞLIK BAKANINDAN FAHRİYE BURAK PAYLAŞIMI!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın salgın koronavirüs tedbirlerine yönelik oluşturduğu ''HayatEveSığar'' sloganına ses veren ünlü isimler arasında Mazhar Alason'dan sonra Burak Özçivit ile Fahriye Evcen çifti de yer aldı. Evde karantina içerisinde verdikleri pozu sosyal medya hesaplarında paylaşan çifte, Bakan Koca'dan teşekkür mesajı geldi.

İşte Bakan Koca'nın ünlü çifte teşekkür paylaşımı...

''Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, Hayat Eve Sığar diyor. Kampanyamıza verdikleri destek için kendilerine teşekkür ediyorum.''

FAHRİYE EVCEN'DEN KARANTİNA PAYLAŞIMI!

Kuruluş Osman dizisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit'in eşi Fahriye Evcen, temiz havanın tadını bahçesinde çıkarttı. Gündemde yer alan Koronavirüs riskinden dolayı evde vakit geçirmeyi tercih eden Fahriye Evcen, böylelikle kendisini ve sevdiklerini tehlikeye atmadı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Evcen'in koronavirüs açıklaması ise şu şekilde olmuştu: "Evren yani aslolan evimiz veya başka bir güç insanlığa bir şeyler anlatmaya çalışıyor, bizi evlerimize hapsederek… 'yoruldum dinlenmeye ihtiyacım var' diyor…Bence yavaşlayalım özümüze dönelim insan olmaya dair bazı değerleri hatırlayalım iyilikleri görelim ve çoğaltalım iyi insan olmaya çabalayalım var olana saldırmak yerine elimizde olanla yetinmeyi öğrenelim yada kendimiz var edelim... Şu dönemi de sadece yaşayalım ne yaşadığımızı gösterme çabamız olmadan vereceği tüm zorluklarla yaşayalım ve görelim lütfen görelim. Biraz yavaşlayalım bence ve bu süreçte mutlaka evde kalalım!''

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti İstanbul'un kalabalığından ve yoğun iş tempolarından uzak Bodrum'da sessiz sakin tatil yaptı. Evcen, sosyal medya hesabından tatil yaptıkları yerin videosunu paylaştı.

FAHRİYE EVCEN'DEN O ÜRÜNLERE YALANLAMA!

Oğlu Karan'ın hamileliğinde aldığı fazla kilolarıyla magazin gündeminden düşmeyen Fahriye Evcen, doğum sonrası zayıf görünümüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Oğlu Karan ile yaptığı paylaşımla rekor kıran oyuncu Fahriye Evcen, attığı storylerde zayıf görünümü ile takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor. Hızlı bir şekilde doğum kilolarını verip eski formuna kavuştuğu görülen Evcen'in zayıflama sırrı arasında sağlıklı beslenmenin geldiği düşünülüyor. Doğum yaptıktan sonra 12 kilo veren Fahriye Evcen'in kilo verme sırrı bu kadar merak edilince durumdan yararlanmaya çalışan bazı fırsatçılar zerdeçallı bitkisel ürünü "Fahriye'nin doğum kilolarını yok eden ürün. Eczane siparişlerine yetişemiyor" başlığı altında Evcen üzerinden satmaya çalıştı. Ancak Evcen, bu ürünü hiçbir zaman kullanmadığını ve bilginin tamamen asılsız olduğunu açıkladı. Oğlu Karan'ı emzirdiği için bu tip ürünlerden kaçınan Evcen, geleneksel yöntemlerle besleniyor.

FAHRİYE EVCEN BABASI RAMAZAN EVCEN'İ KAYBETTİ!

Mide kanseri rahatsızlığından dolayı geçen sene ameliyat olan Fahriye Evcen'in babası Ramazan Evcen'in hastalığı yeniden nüksetmişti. Hastalığının yeniden ortaya çıkışı ile üzüntüden mahvolan Evcen'in eşi Burak Özçivit'in sakinleştirmeye çalışıyordu. Ramazan Evcen, İstanbul’da özel bir hastanede tedavi görüyor iken ne yazık ki hayatını kaybettiği öğrenildi. Evcen’in bir akrabası yaptığı paylaşımla yıkan haberi yakınlarına duyurdu. Fan gruplarının yorum yağmuruna tutmaları nedeniyle akrabaları paylaşımı sildi.

TIKLA OKU: BURAK ÖZÇİVİT'İN  EŞİ FAHRİYE EVCEN KİMDİR?

Ramazan Evcen kimdir?

TIKLA OKU: EVCEN'İN BABASININ HASTALIĞI MİDE KANSERİ NEDİR? NASIL ANLAŞILIR?

Fahriye Evcenin babası ramazan evcen hayatını kaybetti

Sosyal medyada geçtiğimiz gün yazar Sinan Canan'ın kitabından alıntı bir söz paylaşan Fahriye Evcen, altını çizdiği kısımda şu cümleye yer verdi: "Arada bir durmak, bakmak, görmek, hayatın tadını çıkarmak ve ne oluyorsa yargısızca izlemeye çalışmak; huzura açılan nice kapıyı da görebilmemizi sağlayacak."

BURAK ÖZÇİVİTTEN NAZAR AÇIKLAMASI

Ramazan Evcen hayatını kaybetti

Oğulları Karan bebeğin yüzünü geçtiğimiz ay ilk defa paylaşan Fahriye Evcen, sosyal medya hesabında rekor beğeniye ulaşmıştı. Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görüntülenen eşi Burak Özçivit, magazin gündeminde hem kendisini hem de eşi Fahriye Evcen'i üzen olayı açıkladı. Karan bebeğin bu kadar çok konuşulması ile ilgili konuşan Özçivit nazar dualarıyla korunduklarını belirterek, ''Nazara inanıyoruz ama çok dua ediyoruz bu konuda, çok dikkatliyiz'' dedi. (Bebeklere ve çocuklara nazar değmemesi için okunacak dualar hakkında detaylı bilgi için tıklayın) Muhabirlerin, sorduğu Karan bebeğe gelen reklam teklifleri ile alakalı da “Yalan yanlış haberler yapılıyor, çocuğumun para ile gündeme gelmesini istemiyorum bu durum Fahriye ile beni çok üzüyor.” dedi.

EVCEN'DEN EŞİNE TAM DESTEK...

Kuruluş Osman dizisinde başrol oynayan Burak Özçivit her set sonrası ailesiyle beraber vakit geçiriyor. Bunun yanı sıra yoğun çekimler esnasında ise eşi Fahriye Evcen oğlu Karan ile beraber ziyarette bulunarak moral vermeyi ihmal etmiyor. Nisan ayında kucağına Karan'ı alan Evcen uzun bir süre oğlu ile vakit geçirmek için sosyal medyadan uzak duruyordu. Ancak oğlunun büyümesi ve doğum sonrası ödemlerinden kurtulan oyuncu sosyal medyadan hayranlarını ihmal etmeyen paylaşımlarda bulunuyor. 

fahriye evcenden yeni paylaşım

Yaklaşık 3 yıldır setlerden uzak duran Fahriye Evcen, Eylül ayında setlere yeniden geri dönmeye hazırlanıyor. En son bölüm başına 70 bin TL alan oyuncu, setlere dönmek için fiyatını artırdı. 100 bin TL isteyen oyuncu için yapımcılar şimdiden sıraya girdi. Oğlu Karan ile ilgilenmek için setlerden uzak duran oyuncu oğlunun bir buçuk yaşına gelmesiyle geri dönecek. Fakat şimdiye kadar bakıcı istemeyen oyuncunun oğlu için planlarının ne olduğu merak konusu oldu.

BURAK ÖZÇİVİT'TEN KARAN YANITI!

Örnek aile yaşantılarıyla sık sık gündeme gelen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in oğulları Karan'da sosyal medyanın fenomeni haline geldi. Nisan ayında doğan Karan bebeği ilk aylarında hiç paylaşmayan Fahriye Evcen geçtiğimiz ay oğlunun fotoğraflarını paylaşmaya başladı. Ancak baba olan Burak Özçivit'in hiç paylaşım yapmaması kafaları karıştırmıştı. Burak Özçivit önceki akşam Etiler’de görüntülendi. Çekimlerin yolunda gittiğini söyleyen oyuncuya muhabirler “Eşiniz Fahriye Evcen’in oğlunuz Karan ile verdiği pozlar olay oldu. Siz de fotoğraf paylaşacak mısınız?” soruna Özçivit'ten yanıt geldi. Burak Özçivit şöyle cevap verdi: “Benim acelem yok, zamanı gelince Karan’ı paylaşırım.” Bu cevabın üzerine herkes şaşırdı.

TIKLA OKU: DOĞUM SONRASI EN HIZLI ZAYIFLAMA TEKNİKLERİ!

8 aylık bebekleri Karan'ın yüzünü göstermeleri ile olay olan çift, sosyal medya hesabından mutlu aile karelerini paylaşmaya devam ediyor. Kuruluş Osman dizisinde baş rol olan Burak Özçivit, Maslak'ta görüntülenince olay olan oğlu Karan'ın fotoğrafı ile ilgili fotoğrafın çok beğenilmesine yönelik, "Herkese çok teşekkür ederim, sağ olsunlar" dedi. Reklam teklifleri sorulunca da Özçivit, "Bunlarla alakalı şimdi konuşmam doğru değil" ifadesinde bulundu.

Kuruluş Osman dizisinin 2 hafta ara vermesi nedeniyle tatilin yollarını arayan çift çareyi İstanbul yakınlarında Ağva'ya gitmekle buldu. Evcen'in babası Ramazan Evcen'in sağlık problemlerinden dolayı uzağa gidemeyen çiftin paylaşımına beğeni yağdı.

Fahriye Evcen, Burak Özçivit'in yeni yaşını romantik bir mesajla kutlamıştı. Beraber oldukları fotoğrafı paylaşıp altına şu notu yazdı: “Kalbim… Sevgini, sevgime katıp beni en kıymetli hissettirdin hep. Ben de canımı, canına kattım, en değerli hediyeni verdim yeni yaşında. Seni çok seviyorum. İyi ki bizimsin her şeyim…”. Eşi Özçivit ise bu romantik kutlamaya geri dönüşünü şu ifadelerle yanıt verdi:

“Ben de sizi çok seviyorum. Bebeklerim. İyi ki varsınız…”

Fahriye Evcen'den Burak Özçivit'e romantik doğum günü kutlaması

2 sene önce Dubai'de Muhteşem Yüzyıl Sergisine katılan Burak Özçivit, 450 bin TL gelir elde etmişti. Başına gelen olayın 2 sene sonra ortaya çıkması ile yok artık dedirten olay gerçekleşmiş. Dubaili zengin bir kadın, yakışıklı oyuncunun odasına girebilmek için görevli kıyafeti giyip içeri girmeye çalışmış. Bu durumu fark eden Özçivit'in güvenliği çağırdığı öğrenildi.

KARAN BEBEK HELLO DERGİSİNE KAPAK ÇIKTI!

ATV kanalında yayınlanan 'Kuruluş Osman'ın baş rolünü canlandıran Burak Özçivit, günün birçoğunu geçirdiği set vaktinde eşi Evcen'in getirdiği yemekleri yiyor.Geçtiğimiz Nisan ayında kucaklarına aldıkları Karan bebekleriyle hasret gideren Özçivit, eşinin set ziyaretlerinde bulunmasından gayet memnun olduğu öğrenildi. Fahriye Evcen, set çekimine gidemediği zaman cep telefonuyla evden canlı yayın yaparak Özçivit'e oğlu Karan'ı gösteriyor. Ayrıca Özçivit'in sağlıklı beslenmesi için Evcen evden sürekli sağlıklı yemekler götürüyor. Karan doğduktan sonra kendini mutfağa veren Evcen eşi için sebze ağırlıklı sağlıklı besinler hazırlayıp yardımcısıyla sete gönderiyor. Evcen set yemeği takıntısını eşi üzerinde sürdürmeye devam ediyor. Magazin gündeminden bir türlü düşmeyen Burak Özçivit, mutlu aile karesiyle Dünya çapında ilgi odağı oldu. 8 aylık bebekleri Karan'ın fotoğrafı Sırbistan'daki Hello dergisine kapak olarak çıktı.

KARAN BEBEĞİN TULUMU YOK SATTI!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in aylardır sakladığı oğulları Karan bebekten ilk kare geçtiğimiz gün ortaya çıktı. Ekranların ve sosyal medyanın en gözde çifti Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in bebekleri Karan'ın kime benzediği hayranları tarafından tartışma konusu oldu. Karan'ın doğumundan beri sadece elini ve ayağını paylaşan oyuncu Evcen, nazardan dolayı yüzünü göstermemeye dikkat ediyordu. Evcen, 8. aya basan Karan'ın ilk kez yüzünü gösterdi. Daha doğmadan adına özel açılan hesabı ile zirveye oturan Karan bebek için annesi Evcen'in paylaştığı kare rekor kırmayı başardı. Anne-oğul ilk pozunu paylaşan Evcen'in fotoğrafına çok sayıda ünlü hayranlık dolu yorumlarda bulunmuştu. Evcen ise yorumların hepsini kaldırıp fotoğrafı yoruma kapalı yaptı. Öğrenilen haberlere göre ünlü çiftin başına talih kuşu kondu. Yabancı bir oyuncak firmasının isteği üzerine 1 milyonluk reklam teklifinde bulunulan Karan bebeğin hesabında yapılacak bir paylaşım için 50 bin TL, hikaye için de 15 bin TL teklif edildiği öne sürüldü. Bu kadar çok konuşulan Karan bebeğin üzerindeki tulumun fiyatı ise duyanları şoke etti. Instagram'ın keşfet bölümünde bir sayfanın yayınladığı gönderi de bebeğin üzerindeki astronot görünümlü tulumun H&M mağazasından 139 TL olduğu öğrenildi. Mağazada tulumun stoklarda kısa sürede tükendiği öğrenildi. Oğlu ile keyifli anlarını paylaşan Fahriye Evcen fotoğrafın altına, "Karan'ım" notunu düştü. Karan bebeği görenler, Twitter hesabında tweetler atmaya başladı. İşte Karan bebek ile ilgili en çok güldüren yazılar...

KARAN REKOR KIRDI! KARAN BEBEK DÜĞÜN FOTOĞRAFLARINI BİLE GEÇTİ

2017 yılında evlenen Burak Özçivit ile Fahriye Evcen'in o zamanlarda düğün fotoğrafları beğeni rekoru kırmıştı. Tek bir düğün fotoğrafında 1.711.743 beğeni sayısına ulaşan Fahriye Evcen'in geçtiğimiz günlerde oğlu Karan'ı ilk kez paylaştığı gönderi 2.913.980 beğeni alarak rekor üstüne rekor kırdı.

Karan bebek

SİZCE KARAN BEBEK KİME BENZİYOR? İŞTE KARAN BEBEK...

Karan

KARAN İSMİNİN ANLAMI NEDİR? KARAN İSMİ KURANDA GEÇİYOR MU? ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN...

Karan bebeğin sosyal medyada paylaşılması üzerine yorumlar ve beğeniler arda arda gelmeye devam ediyor. Yorumların çoğu Karan'ın babası Burak Özçivit'e benzediği yönünde. 

TIKLA OKU: KULAĞA HOŞ GELEN NE GÜZEL BEBEK İSİMLERİ

SET KURALLARINI KOYDU!

2019 yılının Nisan ayında anne olan Fahriye Evcen, oğlu Karan'a bakıcı istemediği için setlere ara verdi. Kendisine teklif getiren yapımcılara ise kural koyan Evcen, "Hazırlıklar dahil sette toplamda 9 saat kalırım. Haftada da iki gün ve resmi tatillerde izin yaparım" dediği öğrenildi. Çocuğunu büyütmeye odaklanan oyuncu, bu yüzden projelere karşı mesafeli durdu. İçine sinen bir proje olduğunda yer almak istediğini de belirten oyuncu ancak kuralları kabul edilirse kabul edeceğini söyledi. 

fahriye evcen setlere dönmek için kurallar koydu

BERABER PAYLAŞIM YAPTILAR!

Doğum kiloları nedeniyle uzun süre eleştirilen Fahriye Evcen, eski haline kavuşabilmek için aylardır hem fitness yapıyor hem de doktorunun diyet programına harfiyen uyuyor.
Evinin bir odasını fitness salonuna Fahriye Evcen mümkün oldukça organik yiyecekler ve bol bol meyve tüketiyor. Evcen, uyku saatlerine de çok dikkat ediyor. Ünlü oyuncu Kuruluş Osman dizisinde rol alan eşi Burak Özçivit ile yeni paylaşım yaptı. Paylaşım kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. 

KARAN'A OKUL BAKIYOR!

Her şeyleriyle gündem olmaya devam eden Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden şaşırtan bir haber daha geldi. Sır gibi sakladıkları oğulları Karan için yıllık ücreti 60 bin TL olan Ana okullarına baktıkları öğrenildi. Birçok ünlü ismin çocuğununda gittiği bu okul için Evcen'in yakın zamanda bir görüşme gerçekleştireceği iddia edildi. 

fahriye evcen

Geçtiğimiz günlerde rekor kıracağı belli olan Kuruluş Osman'ın ilk fragmanı yayınlandı. İzleyicinin sabırsızlıkla beklediği ilk fragman sadece yurt içi değil yurt dışında da izlenme rekoru kırdı. Cannes’ın MIPCOM Fuarı’nda öne çıkan dizileri arasında olması nedeniyle yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, dizi tanıtımı için Cannes’a gitti. Başarısı ve görünümü ile herkesin sevdiği bir isim olan Özçivit, The Ottoman afişinin önünde attığı fotoğraf ile Instagram hesabında yine 500 binin üzerinde beğeni alarak rekor kırdı. Eşi Evcen ise kalp ve öpücük emojileri ile desteğini gösterdi.

FAHRİYE EVCEN'İN ABLASI AYŞEN EVCEN...

Gerek dizilerde yer aldığı rolleriyle gerek de Burak Özçivit ile olan evlilik hayatıyla çok konuşulan isimlerden biri olan Fahriye Evcen, oyunculuk eğitimi almamış olmasına rağmen merhum oyuncu Oya Aydoğan'ın keşfedilmesi ile ünlüler camiasına giriş yaparak zirveye oturmuştu.

fahriye evcenin ablası ayşen evcen kimdir?

Toplum içerisinde kısa zamanda beğenilerek takip edilen Fahriye Evcen, başarılı oyuncu Burak Özçivit ile de evlenince daha çok göz önünde olmaya başladı. Peki yakın zamanda anne olan ve hamileliğinde aldığı kilolarıyla gündeme damga vuran Fahriye Evcen'in ablası kimdir? İşte güzel oyuncu Evcen'in ablası ile benzerliği...

ayşen evcen kimdir

ÜNLÜ ÇİFTTEN AŞK PAYLAŞIMI!

Doğum sonrası kilolu görünümüyle gereksiz birçok eleştiri alan güzel oyuncu Fahriye Evcen, başta hayranları olmak üzere pek çok kişinin Karan merakı ile gündemden düşmüyor. 5 ay önce oğlu Karan'ı kucağına alan Fahriye Evcen, uzun aradan sonra eşi Burak Özçivit'le olan fotoğrafını Instagram hesabından "Aşk" notu ile paylaştı.

Güzel olduğu kadar yetenekli bir oyuncu olmasıyla sevilen Fahriye Evcen fanlarından birisinin photoshopla yaptığı Karan Özçivit fotoğrafını gerçek zannedenler olduğu gibi shopla yapıldığı çok belli şeklinde yorumlar yaparak inanmadıklarını dile getirenlerde vardı. İşte Fahriye Evcen ve oğlu Karan Özçivit'in kucak kucağa olduğu görünümüyle gerçek zannedilecek kadar inandırıcı o fotoğrafı...

Fahriye Evcen ile karan Özçivit'in photoshoplu fotoğrafı

Kısa zamanda Twitter hesabında tt listesinin üst sıralarına yerleşen güzel oyuncu Fahriye Evcen'in eşi Burak Özçivit, eşi hakkında yapılan çirkin konuya sosyal medya hesaplarından hakim oldu. Bir yakınına “Fahriye her haliyle o kadar güzel ki, ona olan aşkım her gün artıyor.” demişti. Cihangir'de görüntülenen yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, mekan çıkışında gazetecilerin kilo eleştirilerini hatırlatmalarının üzerine “Fahriye çok iyi bir anne. O her haliyle çok güzel” dedi. 8.6 milyon takipçili Evcen’e yurt içi ve yurt dışından hayranları da “Yanındayız” desteklerini vermeye devam ediyor.

FAHRİYE EVCENDEN DUYGU DOLU HUZUR PAYLAŞIMI...

Güzel oyuncu Fahriye Evcen aktif olarak kullandığı Instagram hesabında yayınladığı gönderilerle takipçilerini mest etmeye devam ediyor. Anne olmanın en güzel karesini özetleyen Evcen, yaşadığı huzuru hesabının story bölümünde 2 cümle ile yansıttı. İşte anneliğin tadını çıkaran Evcen'den duygusal paylaşım...

Fahriye evcenden huzur paylaşımı

NELER OLMUŞTU?

Günlerdir magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen'den Karan ile yeni paylaşım geldi. Fahriye Evcen Instagram hesabında yayınladığı gönderiye "Beni ararsanız bulutların üzerindeyim..." notunu düşerek, anne olmanın vermiş olduğu hissi ifade etti. Oğlu Karan'ın dünyaya gelmesiyle mutlu aile hayatını sürdürmeye devam eden Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, oğullarının yüzünü göstermeden paylaşım yapmaya devam ediyor.

TIKLA OKU: ÜNLÜLER BU DİYETİN PEŞİNDE! TIĞ GİBİ YAPIYOR...

fahriye evcen ve burak özçivit

FAHRİYE EVCEN'DEN KİLO ELEŞTİRİLERİNE CEVAP GECİKMEDİ!

Fazlalık kiloları nedeniyle eleştiri oklarını üzerine toplayan Fahriye Evcen, yapılan tüm çirkin eleştiriler karşısında sakinliğini koruyarak çok güzel bir yanıt verdi. ''Her anne, her kadın çok güzeldir!'' paylaşımında bulunan Evcen, gerekli cevabı herkese vermiş oldu.

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in, doğumundan bu yana herkesten sır gibi sakladıkları oğulları Karan Özçivit'in fotoğrafı sonunda Bodrum'da görüntülendi. Bayramın 3. günü Bodrum'da olmayı tercih eden ünlü çift, havuzun başında suyun keyfini çıkarırken arkada bakıcılarının kucağında tuttuğu Karan dikkatlerden kaçmadı.

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit

Elleri ve ayaklarının çekimi hariç hiçbir şekilde bebeklerinin fotoğrafını yayınlamayarak insanlarda merak uyandıran Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in oğullarının kimliği belli oldu. Havuz keyfinin yanı sıra Özçivit'in eşi Evcen'in fotoğraflarını çektiği de kameralara yansıdı. İşte Bodrum tatilinden Karan bebek ve kareler...

Karan bebek yüzü

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
105 Yorum Var
 • teknisyen 15 saat önce Şikayet Et
  Napsam bilemedim hemen yapacam aynısını canımsın
  Cevapla
 • yaman 16 saat önce Şikayet Et
  İnsanlar ölmüş milletin evine ateş düşmüş bunlar kahkaha atıyor. Ulan biraz empati kurun. Üzülmesende taklidini yap bari
  Cevapla
 • Nane 5 gün önce Şikayet Et
  Nereye gidersen git öleceğin yerdesin...
  Cevapla
 • Nur 5 gün önce Şikayet Et
  Ünlüler rahat para cok önemli değil yayınları insanlar çalışıyor onlarda evlerinde durmak ister onlar gibi zengin değiller tabi set icin 100 istiyormuş bunları insanlar yaptı yardim edin bari ihtiyaç sahiplerine insanlar evde çocukla eşlerde is de düşünün bi
  Cevapla
 • Bora 1 hafta önce Şikayet Et
  Bir yanda elinde kürek sicakda dogukta calisan amele ,insaat iscisi,yada belinde yük hamal,yada sabah takim giyip otubüsle dolmusla ise giden memur,yada okuluna giden ögrenci yada beline silahi takip her sabah ailesiyle hellalaserek evden cikan polis ,yada anne babasinin elini öperek askere ugurlanan gencin yolumu daha hayirli yoksa sete dizi cekimine gidiyorum diye 10.000 liralik ayakkabiya basarak evden cikan son model arabasiyla ise giden oyuncu yada ünlününmü yolu hayirli....?
  Cevapla
 • cabbar 12 saat önce Şikayet Et
  Ali sazan Her hakkın bir karşılığı vardır. Bu Tepki onların ne kadar kazandığı veya ne yaptığı değil bir tarafta insanlar canları pahasına mecburen çalışmak zorunda kalırken bunlar gibisinin kahkalar içerisinde milletin gözünün içine bakarak alay edercesine segilemiş oldukları tavırdır. Ama unutma hak yerini elbet bulur..
 • Ali kefal 5 gün önce Şikayet Et
  Her insan ünlü olamıyor senin gibi mesela adam çalışmış ünlü olmuş Allahda onlara çalışmasının karşılığını vermiş sete gittiğinde yatıyorlar ordada çalışıyorlar senin yapamadığım rollere burunuyorlar kiskanmayin
Yorumların Tümünü Okuyun