Alişan oğlu Burak'ın dadısına tektaş aldı!

16 Şubat 2020, 10:45
Alişan oğlu Burak'ın dadısına tektaş aldı!

Alişan ve Buse Varol çifti, yakın dostlarının katılımıyla oğulları Burak'ın 1. yaşını kutladı. Kutlamaya katılan Demet Akalın Burak bebeğe 10'u bir yerde taktı. Alişan ise oğlunun dadısına tektaş taktı.

Geçtiğimiz sene Alişan ve Buse Varol evliliklerinin ilk meyvesi olan Burak'ı kucaklarına aldı. Ünlü çift dün akşam oğullarının ilk doğum gününü kutladı. Partiye Demet Akalın, Çağla Şıkel, Okan Kurt gibi isimler katıldı. Akalın Burak bebeğe 10 altın bir yerde taktı. Alişan ise oğlunun dadısına tektaş yüzük hediye aldı. 

Alişan 1 yaşına basan oğlunun doğum gününü yaptığı paylaşımla kutladı. "İşte tam geçen sene bugün bu saatte dünyaya geldi oğlum..Bize Allah’ın en büyük hediyesiÇok bekledim seni ben oğlum..Çok dua ettim bir aile kurayım bir evladım olsun diye..Allah önce anneni çıkardı karşıma,çocuğunun annesi dedi..Sonra seni 9 ay boyunca özlemle ve heyecanla bekledik..Ve şimdi sen 1 yaşındasın..Seni çok seviyorum Baba’cım..Allah’ım sana sağlıklı uzun ömürler versin...Allah bize ömür verdiği sürece,Baban ve annen hep yanında olacak..Allah’ım bu mucizeyi bekleyen,isteyen herkese nasip etsin İnşallah..Herkesin çocuğunu Bağışlasın"

KAR TATİLİ YAPTILAR!

Alişan-Buse Varol çifti, geçtiğimiz yıl oğulları Burak'a kavuşmuşlardı. Sık sık oğullarıyla paylaşım yapan ikili, kar tatiline çıktı.  Sosyal medya hesabından karlar içinde çekirdek ailesini paylaşan Buse Varol, Bolu'ya kış tatiline gittiklerini duyurdu. İşte Varol'un o paylaşımı:

BERABER EĞLENDİK

Yürümeye başlayan Burak'ı alışveriş merkezinin içerisinde gezdiren şarkıcı, görüntülendiklerini fark edince ayaküstü soruları yanıtladı. Demet Akalın'ın kızı Hira için organize ettiği doğum gününün çok güzel geçtiğini söyleyen şarkıcı, “Hem küçükler eğlendi, biz de küçüklerle beraber eğlendik” diye konuştu. Akalın'ın kızı için aldığı VIP minibüs aldığı hatırlatılınca, “Ben Burak'a arabayı ehliyet alınca alacağım” dedi.

Hira'nın doğum gününde sosyal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşım ile ilgili de konuşan Alişan, yakın dostu Demet Akalın ile ilgili çarpıcı sözler sarf etti: “Dediğim gibi doğduğu zaman yanında olmam gerekiyordu, olamadım. Sonuçta 3 günlük dünya. Dün mesela uçak düştü. Ondan önceki gün çığ düştü. Her gün bir kötü haber alıyoruz, o yüzden bence çok fazla dert etmemek lazım her şeyi. En önemlisi sağlık, sevdiklerinin sağlıklı ve huzurlu olması. Saçma sapan gurur yapmamam gerekiyordu." 

DEMET AKALIN'IN KIZI HİRA'NIN DOĞUM GÜNÜ...

Pop müziğinin kraliçesi Demet Akalın’ın kızı Hira Kurt, bugün 6. yaşına bastı. Partiye katılan isimler arasında Akalın’ın yakın arkadaşları Buse- Alişan Tektaş çifti de vardı.Şarkıcı Alişan, bir dönem küs olduğu Demet Akalın’ın kızı Hira’nın doğum günü için yazdığı satırlarla dikkat çekti. Alişan, "Doğduğu an yanında olmam gerekirdi ama ben saçma bir gururla yanında olamadığım için pişmanım. Oysaki annen benim çocuğum olduğunda beni mahcup etti. Şimdi sana söz veriyorum. Ne zaman ihtiyacın olursa dayın yanında olacak” dedi. Alişan Hira'ya doğum günü hediyesi olarak ise, beşi bir yerde taktı. Çift oğulları Burak'ın partisine de az bir zaman kaldığını söyledi.

OĞULLARINA UÇANGÖZ ALACAKLAR!

Ünlü çift, oğulları Burak'a doğum günü hediyesi olarak drone (uçangöz) alacaklarını söyledi.

YILLAR SONRA İTİRAF ETTİ!

Salt bea hareketiyle tanınan Nusret Gökçe yıllar önce Alişan'a dükkan açmak için teklif götürmüş.Çıkan haberlere karşılık Alişan bir televizyon kanalının canlı yayına bağlanarak şunları söyledi: "Ara sıra Nusret’in dükkanının önünden geçerken iç çektiğim oluyor. Nusret bu teklifi sadece bana değil birkaç kişiye daha yapmış, onlar da kabul etmemiş. Öncelikle şunu söyleyeyim adam inanılmaz başarılı ve ilk günkü gibi çalışıyor. Her sabah erken kalkıp dükkanlarını kontrol ediyor Allah daha çok versin..

Bizim ortaklık olayına gelince; Ben askere gitmeden önce 2009 yılında Çağla ile program yapıyorduk, program çıkışı da devamlı Nusret’in çalıştığı mekana yemeğe gidiyorduk. İlk steak işini o yapıyordu, o zaman da yoğun bir yerdi.Bana dedi ki ‘Abi ben tek başıma bir yer açmak istiyorum, çok da büyük bir para değil, bana güven çok güzel yerlere geleceğiz’ dedi. Ben de ‘Nusret’cim ben askere gideceğim bir ay sonra, şu anda böyle bir yatırım düşünmüyorum, yaparsan tabii ki desteklerim her zaman gelirim’ dedim.Askerdeyken kardeşim aradı ‘Abi Nusret dükkan açtı, dükkan dolup dolup taşıyor’ dedi. Ben de askerden sonra Nusret’in dükkanına gittim, Etiler’deki ilk mekanına, ben ortaklık teklif ettim, o ortak olmadı.Nusret bana ortak olmak için bir rakam teklif etmedi, ben biraz araştırdım 300-400 bin dolar civarı bir paraydı o zaman dükkanı açmak. Sonuçta Nusret’in kısmetiymiş ben yine destek olurum ona…"

KOMİK PAYLAŞIM!

Oğlu ile sık sık gündeme gelen Alişan bu kez evce çektiği pozu Instagram hesabından yayınladı. Altına "babası ve oğlusu" notunu düştü.

ELAZIĞ DEPREM PAYLAŞIMI!

Oyuncu Buse Varol, Elazığ depreminin olduğu 24 Ocak akşamı, Instagram hesabından kendi fotoğrafını paylaştı. Varol'a kısa sürede tepkiler yağdı. Kullanıcılar, 'Bari bu akşam yapmayın ve takipten çıkıyorum.' şeklinde yorumlarda bulundular. Gelen tepkiler üzerine oyuncu, fotoğrafını sildi.

İŞTE O PAYLAŞIM;

buse varol haberleri

OĞLUNU PAYLAŞTI

6 Mayıs 2018 tarihinde görkemli bir törenle dünyaevine giren Alişan ile Buse Varol, sosyal medyadan aşklarını sık sık dile getiriyor. İkili Şubat ayında ilk çocukları olan oğulları Burak'ı kucaklarına aldı. Şimdilerde 9 aylık olan Burak bebek adeta sosyal medyanın fenomeni oldu. Alişan oğlu Burak ile evde geçirdiği keyifli anları Instagram hesabından paylaştı. Binlerce beğeni geldi.

AŞKA GELDİLER!

Alişan- Buse Tektaş çifti yakın dostları Demet Akalın ve Esra Balamir ile yemeğe çıktı. İkili gecede aşk tazeledi. Çift, gecede Demet Akalın - Sinan Akçıl’ın “Vazgeçilmezimiz” şarkısı çalınca aşka geldi. Eşi Buse Varol’un elini öpen, Alişan ardından da alnına buse kondurdu.

buse varol

Alişan, sosyal medya üzerinden kendisine hakaret eden herkesi dava ettiğini belirterek, 15'ten fazla davayı kazandığını, devam eden 30-40 davası olduğunu söyledi.
İnsanları hakaret etme konusunda uyaran şarkıcı şöyle konuştu:  "Açtığım bütün tazminat davalarının parasını bir hayır kurumuna bağışlıyorum. Hiçbirini kendim almıyorum. Bir davadan 2 tekerlikli sandalye kazandık, onu da hayır kurumuna vereceğim. Artık edilen hakaretler kişilerin yanına kar kalmıyor. Şu anda 30-40 tane davam var. Kazandığım ise en az 10-15 tane davam var. Bunların hepsi hayır kurumlarına gidiyor." 

Türkiye’nin ilk yerli ve milli otomobili, ünlü isimleri kendine hayran bıraktı. Türkücü Alişan, bir alışveriş merkezinde konser verdiği sıralarda yerli otomobili çok beğendiği ve almak için sıraya girdiğini açıkladı. Alişan, “Ben de alacağım. Hem dizaynı güzel, hem de yarım saatte şarj olması büyük avantaj. Teknolojik çok güzel bir şey oldu" dedi.

YAŞ FARKI OLAY OLDU!

Magazin dünyasının yakından takip edilen çifti Alişan ve Buse Varol'un arasındaki yaş farkı merak konusu oldu. Instagram'dan sık sık paylaşım yapan ikilinin mutlu evliliği hayranlıkla takip edilirken Alişan ve Buse Varol'un yaş farkını öğrenenler şoke oldu. Alişan 43 yaşında, Buse Varol ise 29 yaşında. 

alişian ve oğlu

BUSE VAROL'DAN 'TBT' PAYLAŞIMI!

Buse Varol şimdilerde 9 aylık olan oğlu Burak ile önceki aylara dönük bir paylaşım yaptı. Paylaşıma binlerce beğeni geldi. Buse Varol, oğlu Burak ile bu tbt pozunu sosyal medya hesabından paylaştı: "Perşembeleri sevdiğimiz doğrudur. Burki 35 günlük Milano'ya gitmiştik ikimiz. Zaman çok hızlı..."

BUSE VAROL'DAN EŞİNE 2. YIL İÇİN ÖVGÜ DOLU SÖZLER!

Bu gece 2. Yılımız bitti, 3. Yılımıza giriyoruz.. Daha yolun çok başındayız ama ben o yolun sonuna kadar elimi bırakmayacağını biliyorum.Hayatımda tanımaya doyamadığım, ruhdaşım.. İyiki sen...

CİMRİ DENİLEN ALİŞAN'DAN EŞİNE 70 BİN TL'LİK HEDİYE!

Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında nikah masasına oturan ünlü türkücü Alişan ve oyuncu Buse Varol dün tanışmalarının ikinci yılını kutladı. Çok lüks bir mekanda yemek yiyen ikiliden Alişan, eşi için ta m 70 bin TL vererek bir kral dairesi tuttu. Eşi için bir köpek sahiplendi ve 25 bin TL değerinde bir çanta aldı.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
43 Yorum Var
 • misafir 1 hafta önce Şikayet Et
  bu insanlar bu kadar paraları nereden buluyorlar Allah aşkına. maliye bakanlığımız maalesef garibanlarin peşinde. bunlara dokunan eden yok.
  Cevapla
 • Yağız gökay 1 hafta önce Şikayet Et
  ne iş yaptığı belli olmayan bir adam...haluk levent i örnek alsa ama nerdeeee....
  Cevapla
 • Vicdan 1 hafta önce Şikayet Et
  Dünyada bir çok çocuk babasız kaldı aynı şekilde annesiz boyle haber yapma veya haberlere çıkmak neyin vicdanıdır insanda biraz düşünce olur yukarda bir haber var babam öldü bana kimseye ceket almadı çocuk nasıl ağlıyor..
  Cevapla
 • Dila 1 hafta önce Şikayet Et
  Bu haberi gormeden once o cocugu paylastim durumda hala agliyorum cocuklarima bakarak
 • Dvd 1 hafta önce Şikayet Et
  Saçmalık.
  Cevapla
 • zafer 3 hafta önce Şikayet Et
  Bir babanın evladına bırakacagı en büyük miras güzel ahlaktır.Hadisi şerif
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun