Esra Erol'dan kız kardeşi Eda Erol ile paylaşım!

20 Ocak 2020, 09:58
Esra Erol'dan kız kardeşi Eda Erol ile paylaşım!

Örnek aile hayatıyla sık sık gündeme gelen ünlü sunucu Esra Erol bu kez kız kardeşi Eda Erol ile bir davetteki çektiği bir fotoğrafını yayınladı.

Sunucu Esra Erol bir süredir sosyal medyayı çok aktif bir şekilde kullanıyor. Geçtiğimiz hafta ailesiyle karne paylaşımı yapan Esra Erol bu kez de kız kardeşi Eda Erol ile bir davetteki pozunu paylaştı.

KARNE PAYLAŞIMI GELDİ!

Milyonlarca öğrencinin karne almasıyla birlikte sömestr tatili başladı. Ünlü sunucu  Esra Erol ve eşi Ali Özbir karne gününde oğulları İdris Ali Özbir'in heyecanına ortak oldu. Esra Erol'un eşi Ali Özbir paylaşımına "Sömestr fotoğrafı, benim miniklerim..." notunu düştü. 

esra

EYÜPSULTAN'A GELDİLER!

Ekranların sevilen yüzü sunucu Esra Erol, yılbaşı akşamı Eyüp Sultan'a geldi. Annesi ve kardeşi Eda ile beraber gelen Esra Erol bol bol dua etti. Camide çektiği fotoğrafı sosyal medya Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafa not ekledi: “Ne büyük kısmet bir kez daha yeni yılı Eyüp Sultan’da karşılamak"

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
13 Yorum Var
 • Mert 2 hafta önce Şikayet Et
  Yılbaşı Eyüp Sultana gidip dua etmek moda mi oldu? Neyin nesi?
  Cevapla
 • Sami 4 ay önce Şikayet Et
  Onu bırakın da bu kadının yıllardır yaptığı programların halka verdiği zararı konuşalım bence...
  Cevapla
 • Metin 2 hafta önce Şikayet Et
  Baska gün camiye gitebilirdi yil başı gecesi reklam yapmak gitmiş
 • Adnan 4 ay önce Şikayet Et
  Kadının yaşantısını beğenmeyebilirsiniz. Ama okuma hakkında yaptığı güzel bir davranış. Unutmayalım ki, Okumayan, fakat çoğu Üniversiteli sadece telefona odaklı cahil bir toplum olduk.
  Cevapla
 • herhangi biri 4 ay önce Şikayet Et
  saçma sapan insanları evlilik programına çıkaran da , o programdan para kazanan da kendisi değilmiydi yaw? siz bu kadını değil islami hayat yaşayan psikolog, danışman, programcıları örnek alın.... misal: Hatice Kübra tongar
  Cevapla
 • Mustafa 4 ay önce Şikayet Et
  tabi durumlari iyi vakitleri de var bizim gibi günde 13 14 saat calisip eve gelip yorgun bitkin olmuyorlar hayat bunlara güzel
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun