Murat Yıldırım'dan Ramo engellendi iddiası! Ramo dizisi 3. bölüm fragmanında dikkat çeken detay

23 Ocak 2020, 09:44
Murat Yıldırım'dan Ramo engellendi iddiası! Ramo dizisi 3. bölüm fragmanında dikkat çeken detay

Geçtiğimiz akşam Show TV ekranlarında ilk bölümü yayınlanan Ramo dizisi adeta sosyal medyaya damgasını vurdu. Dizi daha başlar başlamaz Twitter'da "Ramo" etiketi TT olmayı başardı. 2 günde 4 milyon izlenmeye ulaştı. Ramo dizinin 3. bölüm fragmanında dikkat çeken detaylar gözlerden kaçmadı. Ancak dizinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım, Ramo'nun Twitter'de Türkiye gündem listesinde engellendiğini iddia etti.

Oyuncu Murat Yıldırım, bu hafta 2. bölümüyle ekrana gelen ve reytinglerde ilk sıraya yerleşen Ramo dizisi hakkında bir iddiada bulundu. Yıldırım, bir ekran görüntüsü paylaşarak dizinin Türkiye Twitter trend listelerinden engellendiğini, yurt dışı listelerinde bütün gece yüksek ilgi gördüğünü belirtti. Oyuncu, 'Dün gece Twitter'de engellendiğimizin kanıtıdır. Benim çabamda bizi reytinglerde 1. yapan seyirciye saygım ve ekibimin hakkını aramaktır, sevgi ve saygıyla...' yorumunda bulundu.

İŞTE O PAYLAŞIM;

murat yıldırım instagram

RAMO 3. BÖLÜM FRAGMANINDA DİKKAT ÇEKEN AYRINTI

Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in yer aldığı, senaryosunu ise Yılmaz Şahin'in kaleme aldığı Ramo dizisi çok yakında Show TV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Ramo, ilk bölümü yayınlandığı esnada sosyal paylaşım sitesi Twitter'da "Trend Topic" listesine girdi. Binlerce Twitter kullanıcısı, "#Ramo" etiketi altında binlerce paylaşım yaptı. Ramo'nun 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Ramo'yu bulmak için harekete geçen halası Fidan, Yavuz'la buluşur ve masanın altından silahı doğrultarak "Ramo nerede?" diye soruyor.  Sibel'in Ramo'ya yönelik "Katilsin sen katil" sözleri ise yeni bölüme damga vuracak.

2 GÜNDE 4 MİLYON KEZ İZLENME

YouTube izlenme platformuna düşen Ramo dizisi 2 günde 4 milyon kişi tarafından izlenmeye ulaştı.

İŞTE O PAYLAŞIMLARIN BAZILARI:

RAMO

RAMO DİZİSİNİN SETİNDE BÜYÜK KRİZ!

Ancak alınan haberlere göre; dizinin setinde yaşanan kriz yaşandı. Yönetmen Mustafa Şevki Doğan ile yollar ayrıldı. Çekimleri İstanbul'da başlayıp Adana'da devam eden dizinin ilk hafta çekimlerinin yenileneceği ileri sürüldü.

ramo dizisi

Yıldırım'ın partneri olarak Melisa Aslı Pamuk ya da Hazal Filiz Küçükköse isimleri düşünülürken, Esra Bilgiç 'Avukat Sibel' karakteri ile ekranlarda olacak. Burcu Cavrar da Cavidan karakteriyle dizi ekibinde yerini alacak.

ramo dizisi

ramo dizisi

Ramo'nun yeni yönetmeninin kim olacağı ise önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

murat yıldırım

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar