Müge Boz hamileliğinde 10 kilo aldığını açıkladı!

08 Aralık 2019, 12:54
Müge Boz hamileliğinde 10 kilo aldığını açıkladı!

Geçtiğimiz ay kızı Vina'yı kucağına alan Müge Boz eşiyle beraber bir mekan çıkışı görüntülendi. Boz, kızlarına bakıcı tutmayacaklarını ve aldığı kiloları sorun etmeden yavaş yavaş vereceğini söyledi.

Müge Boz hamilelik sürecinde aldığı 10 kiloyu sorun etmediğini açıkladı. Ünlü oyuncu eşi Caner Erdeniz ile beraber akşam yemeği çıkışı görüntülendi. Çıkışta kendilerini görüntüleyen magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu, aldığı kiloları sağlıklı yollarla vereceğini söyledi. Ayrıca Boz, "Vina’yla uykusuz gecelerimiz başladı. Bakıcı tutmayacağız, kendimiz büyüteceği" şeklinde konuştu. 

mekan çıkışı görüntülenen Caner Erdeniz ve Müge Boz

Geçen haftalarda bebeğini kucağına alan oyuncu Müge Boz, kızını emzirirken mutluluktan ağladım diye tabir ettiği pozunu sosyal medyada takipçileriyle paylaştı.

İŞTE O KARE;

Müge Boz

 "Bir yandan Vina'yı besleyip, bir yandan kahvaltı yapıp, bir yandan da mutluluktan ağlamayı başarabiliyormuşum." 

DİĞER HABERLERİ;

Aylarca bebeğinin cinsiyetini doğumda öğreneceklerini söyleyen Müge Boz ve Caner Erdeniz çiftinin 'Vina' ismini verdikleri bebekleri dünyaya geldi. Dün saat 14.00 sıralarında Beşiktaş'ta özel bir hastanede doğum yapan Müge Boz'un bir kız bebeği dünyaya geldi. Vina ismi verilen bebeğin 53 cm ve 3 kilo 500 gram olarak doğduğu öğrenildi.

müge boz ve caner erdeniz

VİNA İSMİNİN ANLAMI NEDİR?

Son zamanlarda en çok dikkat çeken isim ise Vina oldu. Ünlü çiftin bebeklerinin isminin, ikisinin de çok sevdiği Norveççe bir şarkıdan geldiği öğrenildi. Norveççe Vina "biz şimdi" demek. 

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar