Çok Güzel Hareketler 2 yeni bölüm ne zaman? Çok Güzel Hareketler 2 41. bölüm fragmanı

19 Şubat 2020, 10:33
Çok Güzel Hareketler 2 yeni bölüm ne zaman? Çok Güzel Hareketler 2 41. bölüm fragmanı

Çok Güzel Hareketler 2 programı yayın gününü değiştirdi. Pazar akşamları yayınlanan program, bu akşam 41. bölümüyle ekrana gelecek ve bundan sonra hep Çarşamba akşamları yayınlanacak.

Tam 1 sezondur Kanal D ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar programı, gün değişikliğine gitti. Survivor'un yayın hayatına başlaması, programın reytinglerinde düşüşe sebep oldu. Kanal yönetimi çareyi, programı Afili Aşk'tan boşalan Çarşamba gününe çekmekte buldu.

İBRAHİM BÜYÜKAK VE BÜŞRA PEKİN BKM MUTFAK'TA

Yılmaz Erdoğan'ın 2005 yılında kurduğu, 2012 yılında resmi olarak dağılan Çok Güzel Hareketler 1. Kuşak'ın 2 önemli ismi Büşra Pekin ve İbrahim Büyükak, yıllar sonra mezun oldukları sahneye yeniden çıktılar. İkili, 2. Kuşak bünyesinde seyirciyle buluşmuş oldu.

2020 BÖLÜMÜNDE İBRAHİM BÜYÜKAK

Yakında yeni filmi Bayi Toplantısı ile sinemaya yeniden merhaba diyecek olan oyuncu ve senarist İbrahim Büyükak, BKM Atölye 2. Kuşak'ın 2020'ye merhaba bölümünde rol almıştı. Büyükak, mezun olduğu atölyenin kurucusu olan Yılmaz Erdoğan ile çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşmıştı.

ibrahim büyükak bkm atölye

BİR DEMET TİYATRO YILLAR SONRA BKM SAHNE'DE!

Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ, Çok Güzel Hareketler 2020'ye Merhaba bölümüne özel olarak, yıllar sonra yeniden Mükremin, Lütfiye ve Feriştah oldular. Aynı sahneden yıllarca sayısız oyunda beraber performans sergileyen ikili, sinema ve eğitmenlik kariyerlerinde de beraber çalıştılar.

bir demet tiyatro

Programın Salı akşamı yayınlanan bölümünden ilk fragmanda da sadece, Bir Demet Tiyatro sahnesine yer verilmişti. Kullanıcıların çoğunluğu ise sosyal medyadan, 'Keşke tüm eski oyuncular sahne alsaydı.' yorumunda bulunmuşlardı.

İŞTE O FRAGMAN;

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar