Söylemezsem Olmaz'ın sunucusu Bircan Bali ve Ömer Gezen boşanıyor mu? Bircan Bali kimdir?

14 Şubat 2020, 09:56
Söylemezsem Olmaz'ın sunucusu Bircan Bali ve Ömer Gezen boşanıyor mu? Bircan Bali kimdir?

Bir televizyon kanalında Ece Erken ile birlikte magazin programı sunan Bircan Bali hamile olduğunu açıklamıştı. Açıklamasını yaparken göz yaşlarına boğulan Bircan Bali geçen yıl Avukat Ömer Gezen ile dünyaevine girmişti. Ünlü çiftten kötü haber geldi.Sizler için Bircan Bali kimdir? Bircan Bali kaç yaşında? Bircan Bali kiminle evli? araştırdık.

2019’un son günlerinde bebek müjdesi veren Bali’nin, son günlerde yaptığı paylaşımlar ise kafaları karıştırmıştı. Sunucunun, eşinden hiç bahsetmemesi ve eşinin soyadını kullanmaması “boşandı” iddialarına sebep olmuştu.Son olarak sosyal medyada yayılan iddiaların doğru olduğu ortaya çıktı. Magazin Merkezi'nin haberine göre; Bir süredir aralarında problem olan çift, ayrılma kararı aldı.

"HAMİLEYİM..."

Geçtiğimiz yıl avukat Ömer Gezen ile evlenen sunucu Bircan Bali, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile takipçilerini şoka uğrattı. Sosyal medya hesabından paylaşım yaparak hamile olduğunu açıklayan Bircan Bali, bir sonraki gün kendi programında canlı yayına çıkarak bebeğinden bahsetti.  Bali, bir gün kayınpederinin kendisine "Ne zaman çocuk yapacaksın?" demesi üzerine gebelik testi aldığını pozitif çıktığını söyledi. Çok duygusal biri olduğundan bahseden Bircan Bali, 6 haftalık bebeğinden bahsederken gözyaşlarına hakim olamadı.

HER ŞEY YOLUNDA!

Ünlü sunucu son olarak sağlık durumunun daha iyi olduğunu şu sözlerle duyurdu: "Kocaman bir ailem varmış.. Ne güzel dostlarım varmış tansiyonu el birliğiyle 5'e yükseltip yayına çıkarttınız beni vallahi çok teşekkür ederim.. Bugün kontrolü var her şey yolunda inşallah.. "

BİRCAN BALİ'NİN HAMİLELİK PAYLAŞIMI;

"Hamileyim, evet. Uzun süredir herkesin sorduğu, yüzümden, gözümden, elimi, ayağımı nereye koyacağımı bilemediğimden de anladığınız gibi… Daha çok küçük olan bir mucizeyle beraberim artık… Mesafe uzun, zaman çok… Daha çok yeni ama sizin dualarınıza olan inancımdan paylaşıyorum. Allah'ın izniyle bir bebeğimiz olacak. Hissi bile içime düştüğü andan itibaren bana bambaşka bir duygu yaratan en önemli şeyim… Bizi seçtiğin için sana şimdiden minnettarım…"

BİRCAN BALİ KİMDİR?

Bircan Bali, 4 Ocak 1988 tarihinde dünyaya geldi.  Muğla Üniversitesi'nden mezun olan Bircan Bali, 6 Temmuz 2013 tarihinde Şenol İpek'le evlenmiştir. Muğla Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Geçtiğimiz sene Şenol İpek ile boşanma kararını sosyal medya hesabından paylaştığı video ile duyuran Bali, Ömer Gezen ile 2019 yılında evlendi.  Avukatlık ve hukuk bürosunda kariyerini sürdüren Ömer Gezen, aslen Antalyalı.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar