Hercai’den Dünyada bir ilk! Rekor kırdı...

15 Şubat 2020, 09:32
Hercai’den Dünyada bir ilk! Rekor kırdı...

Atv'de Cuma günleri yayınlanan Hercai dizisi 32.bölümü daha yayına başlamadan bölümle ilgili etiket "#istanbulumsensin" hakkında 125.000'in üzerinde paylaşım yapıldı.

Başrollerinde Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün paylaştığı Hercai dizisi her bölümüyle milyonları ekrana kilitlemeyi başarıyor. Dün akşam yayınlanan bölümü de adeta rekora koştu. Miran ve Reyyan’ın İstanbul’a gelişiyle "#istanbulumsensin" etiketi oluşturuldu. Sosyal medya kullanıcıları dizi başlamadan önce "#istanbulumsensin" etiketi ile 125.000 paylaşımda bulundu. 

Hercai daha önce de Avrupa'da en çok konuşulan dizi, YouTube'ta en hızlı 1 milyon ve en hızlı 2 milyon aboneye ulaşan dizi olarak rekorlara imza atmıştı.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
6 Yorum Var
 • Isimsiz 1 hafta önce Şikayet Et
  Ne zaman glrsem adam agliyor
  Cevapla
 • İsimsiz_Olsun 1 hafta önce Şikayet Et
  Ben bunun fragman ını Bile İzlemem
  Cevapla
 • Ali 1 hafta önce Şikayet Et
  Bu ve benzeri tüm dizilerde şiddet entrika gözyaşı ihanet beşeri hayatı önceleme vs her türlü insana insanlığa çocuklara zararlı içerik var bir gün herşey için çok geç olacak benden söylemesi izlemeyin izletmeyin ruh sağlığınız üzerinde korkunç etkileri var.farkinda olmadan depresyona girebilirsiniz.Bu medya denen şey bizi biz olmaktan çıkartıyor bilginiz olsun.
  Cevapla
 • Sinan Tekin 1 hafta önce Şikayet Et
  Ailecek izlenmeyecek ahlaksızca bir dizi reklamları bile iğrenç, sevişme sahnesini reklam ediyorlar, bu tür dizileri izlerken çocukları ekrandan uzak tutun.
  Cevapla
 • Dervaz 1 hafta önce Şikayet Et
  Bu tarz saçma dizileri kim izliyor
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun