Fatih Terim'den iyi haber! Kızı Buse Terim sağlık durumunu açıkladı...

27 Mart 2020, 13:22
Fatih Terim'den iyi haber! Kızı Buse Terim sağlık durumunu açıkladı...

Teknik direktör Fatih Terim'in kızı Buse Terim, Koronavirüs'e yakalanan babasının sağlık durumunun iyiye gittiğini takipçilerine duyurdu.

Koronavirüs testi pozitif çıkan Fatih Terim için son sağlık durumu bilgilendirmesi yapan Buse Terim müjdeyi verdi. Instagram hesabını aktif kullanan Terim babası için şu açıklamada bulundu: "Herkese merhaba, Babamın durumunu merak edenler için daha iyi ve iyiye gidiyor. İnşallah daha iyi olacak. Şifa bekleyen, bu hastalıkla mücadele eden herkese geçmiş olsun ve şifa diliyorum. Daha güzel haberler vereceğim günü iple çekiyorum. Sevgiler"

Buse Terim ve kızları

''NEFESİM DARALIYOR''

Galatasaray takımının ve Türk futbolunun başarılı isimlerinden olan 66 yaşındaki teknik direktörü Fatih Terim, Twitter hesabında gündemde olan Koronavirüs salgınına yakalandığını duyurmuştu. Fatih Terim'in Volkan Bahçekapılı ile evli olan kızı Buse Terim Bahçekapılı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada,  "Çok şey söylemek istiyorum ama kelimeleri seçemiyorum.. Nefesim daralıyor ve hayatımın en kötü saniyelerini yaşıyorum. Yaşadığım korku tarifsiz, yanında olamamanın verdiği acı daha tarifsiz." demişti.

Video üzerinden yaptığı yeni açıklama ise şöyle:

Kendisine yapılan Koronavirüs testinden pozitif sonuç aldığını öğrenen Terim, sosyal medya hesabında şu tweeti atmıştı:

"Bugün yapılan test sonuçlarına göre koronavirüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere."

fatih terimin koronavirüs testi pozitif çıktı

FATİH TERİM'İN KÜÇÜK KIZI MERVE TERİM İSYAN ETTİ!

Beşiktaş derbisi sonrasında büyük tepki veren ve TFF'ye eleştirilererek "Bu maç seyircisiz ama statta bine yakın insan görev yapıyor. Bizim canımız yok mu? Risk varsa hepimiz risk altındayız" demişti. Risk altında olduğunu söylediği halde hiçbir geri dönüş almayan Terim Koronavirüse yakalanınca kızı Merve Terim isyan etti.

Merve Terim, “Sizin Allah Belanızı versin,hepiniz Allah’ınızdan bulun” diye tepki gösterdi.. 

Merve terim

VOLKAN BAHÇEKAPILI İSYAN ETTİ

Buse Terim'in eşi Volkan Bahçekapılı, sosyal medyasında Fatih Terim üzerinden kötü konuşanlara "Simdi benim kızlarımın dedesi hastanede ve yine savasta Ahkam kesenler bu vebal ustunuzde kalacak...'' paylaşımında bulundu.

ARDA TURAN'DAN FATİH TERİM'E DESTEK PAYLAŞIMI

Koronavirüse yakalandığını duyuran Terim için futbolcu Arda Turan, duygusal bir metin paylaşımında bulundu:

''Aslan Hocam Fatih Terim’e Abdürrahim abi ve sevgili eşine Fenerbahçeli sporcu arkadaşlarıma,tüm ülkemizde hastalarımıza acil şifalar diyorum... Onun vazgeçmeme huyu, başarma azmi, bu hastalığında üstesinden gelecektir.Her zaman olduğu gibi bize örnek ve liderlik edecektir..Hep beraber önlemlere uyalım; bu mücadeleyi beraber''

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar