Diriliş Ertuğrul 143. fragmanı yayınlandı! İlbilge Hatun ölüyor mü?

04 Nisan 2019, 11:25
Diriliş Ertuğrul 143. fragmanı yayınlandı! İlbilge Hatun ölüyor mü?

Engin Altan Düzyatan'ın başrolünde oynadığı Diriliş Ertuğrul dizisinin 143. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde, arkadaşlarının intikamını almak için Dragos'un peşine düşen Ertuğrul Bey, Uranos'un cezasını veriyor. İlbilge Hatun ise savaş meydanında ağır bir yara alıyor. Peki İlbilge Hatun ölüyor mu? İşte yanıtı!

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul, Çarşamba akşamları ekrana gelmeye devam ediyor. Engin Altan Düzyatan ve Hande Soral'ın başrolünde yer aldığı dizinin 143. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümüne, İlbilge Hatun'un savaş meydanında yara alması damgasını vuruyor. İşte Diriliş Ertuğrul 143. bölümünde yaşanacakların özeti!

İlbilge Hatun

Ertuğrul Bey, hayatını kaybeden arkadaşlarının intikamını almak istemektedir. Bu amaçla harekete geçen Ertuğrul Bey'in ilk adımı Dragos'u bitirmek üzerine olur. Ertuğrul, Alıncak'ın sayesinde bu adımı atarken, bu olayı duyan Albastı ise büyük bir şok yaşar. Ertuğrul, ilk olarak Uranos'un işini bitirir. En yakın adamını kaybetmenin şokunu yaşayan Dragos için bu durum büyük bir yıkım olur. İlbilge Hatun ise savaş meydanında sırtından okla vurulur. Bu durum diziye damgasını vurur.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar