Sezonun trend denim modelleri ve kombin önerileri

27 Mayıs 2019, 07:38
Sezonun trend denim modelleri ve kombin önerileri

İlkbahar ve yaz sezonun en popüler modellerinden biri olan denimler, yanlış kombinler sebebiyle istediği ve beklediği güncelliği yakalayamıyor olabilir. Ancak Zara, H&M, Bershka, Allday ve Mango gibi dünyaca ünlü markaların kataloglarına çoktan yerleşmiş durumda. Denim modellerini en iyi şekilde kombinleme yollarını ve bu modellerin fiyat aralıkları, tüm detaylarıyla haberimiz içerisinde.

Sezonun trend modellerinden biri şüphesiz ki denim modellerdir. Kot kumaşlarla tasarlanan denim modelleri, sezonun popüler renkleri ve stilleriyle birleşince varlığını daha çok hissettiriyor. Peki bir denim modeli nasıl kombinleyebiliriz? Bir denim modeli doğru şekilde kombinlemenin yolları nasıldır? Sizler için denim modellerini en iyi şekilde kombinlemenin yollarını ve sezonun trend denim modellerinin fiyat aralıklarını derledik. 

Denim modelleri

DENİM MODELLERİ NASIL KOMBİNLENİR?

Denim model deyince aklınıza direkt kot pantolon, kot elbise, kot ceket vb. modeller gelebilir. Ancak bu modelleri yalnızca böyle düşünüp indirgemek doğru değildir. Çünkü eğer farklı ve vücut tipinize uygun kombinler uygularsanız, denim modasının hakkını da vermiş olursunuz.

Bunun için de uygulayabileceğiniz birçok kombin modeli mevcut. Bunlardan ilki; kısa basic üst ve önden bağlamalı gömlek modelleriyle, denim kot pantolonları kombinlemek. Sandalet ve büyük çantalarla tamamlanan bu kombin stili, sezonun favorileri arasında yer alıyor. 

Zarif ve sade bir görüntü elde etmek istiyorsanız, topuklu ayakkabı modellerini kullanabilirsiniz. Denim elbiseleriniz için tercih etmenizi önereceğimiz bu modeller, şık ve havalı bir görünüm sağlayacaktır.

Tüm bunların dışında, denim modellerinizle bohem bir stil ya da sportif bir kimlik kazanabilmeniz de mümkün. Bunun için de düz taban ayakkabılar ve salopetler kombin ortağınız olsun.

Roman denim modelleri

Haydi şimdi ünlü markaların kataloglarında yer alan denim modellerine ve fiyat aralıklarına yakından bakalım:

SEZONUN TREND DENİM MODELLERİ VE FİYAT ARALIKLARI

Allday denim modelleri

ALLDAY / DENİM: 90 TL

ALLDAY / DENİM: 100 TL

ALLDAY / DENİM: 105 TL

Bershka denim modelleri

BERSHKA / DENİM: 199.95 TL

BERSHKA / DENİM: 239.95 TL

BERSHKA / DENİM: 239.95 TL

Zara denim modelleri

ZARA / DENİM: 159.95 TL

ZARA / DENİM: 159.95 TL

H&M Denim modelleri

H&M / DENİM: 119 TL

H&M / DENİM: 199 TL

Mango denim modelleri

MANGO / DENİM: 200 TL

MANGO / DENİM: 250 TL

MANGO / DENİM: 300 TL

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar