21 Şubat 2020'de vizyona giren filmler

23 Şubat 2020, 08:10
21 Şubat 2020'de vizyona giren filmler

Türkiye'de sinema salonlarında bu hafta birbirinden ilginç konulu yerli ve yabancı olmak üzere çeşitli filmler beyazperdede izleyicileriyle buluşacak. Merakla beklenen filmler listesine bu hafta birbirinden ilgi çekici yeni filmler eklendi. İşte, sinemaseverleri mutlu edecek bu hafta vizyona girecek olan filmler...

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 1'i yerli 4 film vizyona giriyor. Merakla beklenen film listeleri sinemaseverler için beyaz perdeye yansıyacak. Birbirinden farklı konu anlatımlarıyla izleyicileri perdeye kilitleyecek bu filmler 2019 yaz aylarına damga vuran filmler arasında olacak. Bu hafta vizyona yeni filmleri sizler için listeledik. İşte, sinemaseverlerin vizyona girmesini merakla beklediği, bu hafta vizyona girecek olan birbirinden ilginç film listeleri...

2019'da vizyona giren filmler

 VİZYONDAKİ FİLMLER

Bayi Toplantısı

Çok Güzel Hareketler'de skeç oynayan  İbrahim Büyükak'ın hem yazdığı hem oynadığı Bayi Toplantısı filminin kadrosunda Onur Buldu ve Doğu Demirkol hayat veriyor. Büşra Pekin, Safa Sarı ve Müfit Kayacan gibi isimler var. Gülmeye doyamayacağınız filmin yönetmen koltuğunda Bedran Güzel oturuyor.

Patron Gibi

Oyuncu kadrosu Rose Byrne, Tiffany Haddish ve Salma Hayek gibi dev isimlerden oluşan Patron Gibi filminin yönetmen koltuğunda Miguel Arteta oturuyor. Yakın iki arkadaş Mia ve Mel’in iş ortağı olmalarıyla birlikte yaşadıkları trajediyi konu alan film, komedi türü seven seyirciyi memnun edecek.

Burası Cennet Olmalı

Filistinli yönetmen Elia Suleiman, Cannes’ten Özel Mansiyon ödülü alan filminde ölüm ve korku ile kodladığımız ülkesinin izlerini değişik bir bakış açısından seyirciye aktarıyor.

Vahşetin Çağrısı

Usta aktör Vahşetin Çağrısı romanından uyarlanan Vahşetin Çağrısı filminin başrolünde usta oyuncu Harrison Ford var.Kaliforniya’daki toprağından, hayatından koparılan, soğuk iklimde zorla kızak köpeği yapılan Buck’ın savaşçı bir ruha dönüşmesini anlatan bu film sizi alıp götürecek.Vikingler Büyük Macera

Éric Cazes’in yönettiği animasyon filmi, 70’lerde çekilen ve çok sevilen çizgi dizinin ilk sinema uyarlamasıyla animasyon tutkunlarının karşısına çıkıyor.

Garez

Garez sevenler buraya! Yine heyecan ve gerilim ile devam eden Garez filmi,  intikam hırsıyla dolu bir ruhun mesken tuttuğu eve yolu düşen herkesin maruz kaldığı dehşeti gözler önüne seriyor. Nicolas Pesce'nin yönetmen koltuğuna oturduğu filmin oyuncu kadrosunda,Andrea Riseborough, Lin Shaye, John Cho, Demián Bichir, Tara Westwood, Betty Gilpin ve Jacki Weaver gibi isimler var.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar