Muğla’da denize girilecek yerler nerelerdir? Muğla'nın en iyi plajları

06 Ağustos 2019, 08:06
Muğla’da denize girilecek yerler nerelerdir? Muğla'nın en iyi plajları

Muğla'nın birbirinden güzel kıyılarını,plajlarını ve doğal manzarasını ailecek görebilir ve masmavi bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Muğla'da yapılması gerekenlerin başında plajlarının keşfedilmesi gelmektedir. Peki, Muğla'da denize girilecek yerler nerelerdir? İşte, Muğla'nın en iti plajları...

Bodrum, Fethiye, Datça ve diğer Muğla ilçelerinde yer alan plajlar, koylar, bükler ve adalar yerli yabancı turistlerle dolup taşıyor. Yaz aylarında ünlülerin akın ettiği Muğla, Hollywood oyuncularının da il oldu.İş hayatının stresini atmak ve kaostan uzaklaşmak için Muğla seyahati yapacak olanlara denizde girilecek olan plajları ve gidilmesi gereken koyları paylaşıyoruz. İşte, Muğla'da gidilmesi gereken o plajlar...

MUĞLA'DA GİDİLMESİ GEREKEN PLAJLAR

Ekincik Koyu

Temiz ve berrak denizin birlikte harika bir doğaya sahip olan Ekincik Koyu'nda, çadır ve karavan kamplarına katılabilirsiniz.

Bitez Plajı

Bitez Plajı dingin ve berrak suyu ile denize girmek isteyen yerli ve yabancı turistlerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Hisarönü Koyu

Muğla’nın Marmaris ilçesinde yer alan Hisarönü Koyu, akvaryum emsalindeki denizi ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Çam kokularıyla astım hastalarının dahi rahat yüzebildiği bu koy sizleri bekliyor.

Kleopatra Plajı

Fethiye'de yer alan Kleopatra Plajı, tertemiz denizi ve kumlu plajıyla ailecek tercih edilecek nezih plajlardan biri olabilir.

Palamutbükü

Datça'nın en ünlü plajlarından biri olan Palamutbükü Plajı, bir çok gezgine misafirpervelik yapmaktadır. Burada uygun fiyatlı konaklama yerleri bulabileceğiniz gibi günü birlik de şahane denizinden yaralanabilirsiniz.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar