YASEMİN / 01.12.2023 18:08

Yurt dışına çıkma yasağı getirilen Eylül Öztürk ateş püskürdü! "Cehalette son nokta"

Sosyal medya fenomeni olarak tanınan Eylül Öztürk, Polat çifti ile 4 yıl önce oturdukları masadaki kare gündem olunca hakkında soruşturma açılan isimler arasında yer almıştı. Olayın ardından paylaşımlarda bulunan Öztürk kendisine gelen linçlere cevap verdi.

O YORUMLARA ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

Kendisine gelen yorumların ardından yeni bir paylaşımda bulunan Öztürk linçlere ateş püskürerek karşılık verdi. Öztürk paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Twitter cehalette son nokta. Birkaç tane deli kuyuya taş atıyor herkes onun peşinden gidiyor. Ben zaten yurt dışındayım getirilen yurt dışı yasağı nasıl olacak diye sordum. Savcı ifadeye çağırırsa Türkiye'ye gelmem için pasaport lazım ama benim pasaportum askıya alınmış gözüküyor. Çok acayipler yani. 'Florya'da evleri var' dediler olmadı. '24 tane ev var' dediler olmadı. 'Başkasına devretti' dediler o da tutmadı. '4 milyona, 10 milyona şirket açmış' dediler o da tutmadı. Hepsinin cevabını aldılar. Artık uğraşacak bir şey bulamayınca sorduğum soruyu bile manipüle ediyorlar. Karşılarındaki insanın suçlu olduğuna o kadar eminler ki 'suçlu ve kaçtı' diyorlar."

SIRADAKİ VİDEO

Son eklenen videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla