Berrak Tüzünataç alışveriş yaparken görüntülendi: Eskiye göre farklıyım görmüyor musunuz?

21 Ocak 2020, 13:35
Berrak Tüzünataç alışveriş yaparken görüntülendi: Eskiye göre farklıyım görmüyor musunuz?

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, bir Avm'de alışveriş yaparken objektiflere takıldı.

Alışveriş yaparken objektiflere takılan başarılı oyuncu Berrak Tüzünataç, kameraları görünce Haberci arkadaşlar gelmiş, bekletmeyeyim” dedi ve soruları yanıtlamak üzere çıkış kapısına doğru yöneldi.

Berrak Tüzünataç

Bu hareketinden dolayı şaşkınlığını gizleyemeyen magazincilere Tüzünataç, “Bendeki değişimin farkında değil misiniz? Eskiye göre; ne kadar farklıyım! Hâlâ görmüyor musunuz?” şeklinde manidar bir yanıt verdi.

Berrak Tüzünataç haberleri

RİMELLERİ AKTI!

Başarılı oyuncu Berrak Tüzünataç'ın hem rol alıp hem de senaryosunda emeğinin geçtiği Biz Böyleyiz sinema filmi, yalnızca izleyiciyi değil kendisini de heyecana sürükledi. Tüzünataç, filmin vizyona girmesinin ardından mizah kattığı bir kareyi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

"YOO İYİYİM ...İYİYİM"

Berrak Tüzünataç haberleri

35 yaşındaki oyuncu rimeli akan paylaşımına, “Yoo.. iyiyim iyiyim. Hiç heyecanlı değilim ya. Biz Böyleyiz filmi vizyonda, iyi seyirler” şeklinde not düşmeyi ihmal etmedi.

TAKSİNİN PARASINI UNUTTU ATM'DE DURDURDU!

Etiler'de taksiden inip ATM’den para çeken Berrak Tüzünataç'ın, taksiye parasız bindiği anlaşıldı. Tüzünataç, magazinciler tarafından görüntülendiğini fark ettikten sonra araca hızlı adımlarla bindi ve uzaklaştı.

Berrak Tüzünataç

Oyuncu, magazincileri fark ettikten sonra panik bir halde parasını çekip aracın olduğu yere gitti.

Berrak TüzünataçBerrak Tüzünataç parasız taksiye bindi

DİĞER HABERLERİ;

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç'ın Fi dizindeki rol aldığı Özge karakteriyle gündemin en çok konuşulan ismi olmuştu. Son zamanlarda aşırı kilo kaybı nedeniyle haberleri yazılan ünlü oyuncunun şu aralar yeni oturacağı evinin dekorasyon işleri ile meşgul olduğu biliniyor.

Yıllar boyunca kirada oturan güzel oyuncunun arkadaşlarının da ısrar etmesi üzerine 3+1 daire aldığı öğrenildi.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar