Hande Erçel'i duygulandıran sürpriz! Annesiyle...

02 Nisan 2020, 10:45
Hande Erçel'i duygulandıran sürpriz! Annesiyle...

Ünlü oyuncu Hande Erçel'e bir hayranı sosyal medya üzerinden tablo hediye etti. Sürpriz tablo karşısında Erçel, şaşkınlığını ve duygusallığını gizleyemedi.

Geçen gün Hande Erçel'in bir hayranı sosyal medya üzerinde ünlü oyuncuya kara kalem ile çizilmiş bir tablo hediye etti. Tabloda; Erçel'in 2019'da vefat eden annesinin kucağında kısa süre önce doğan yeğeni Aylin Mavi vardı.

Hande Erçel bir hayranı tablo hediye etti

Sürpriz karşısında çok duygulanan Erçel, takipçisine teşekkürlerini iletti.

HANDE ERÇEL'İN YÜZÜNE NE OLDU?

Hande Erçel'in geçmişten günümüze olan değişimini konuşmayan kalmadı. 2.sayfa programına konuk olan tiyatrocu Ayşenil Şamlıoğlu da, Erçel'in değişimi hakkında kendi yorumunu dile getirdi.

Ayşenil Şamlıoğlu

Özellikle çene bölgesinde görülen değişim ile alakalı tiyatro sanatçısı Ayşenil Şamlıoğlu, "Bariz bir değişiklik var" yorumunda bulundu. 

İŞTE HANDE ERÇEL'İN İLK VE SON HALİ,

Hande Erçel'in inanılmaz değişimi

HANDE ERÇEL KİMDİR ADLI HABERİMİZİN İÇERİĞİNE GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYIN

HANDE ERÇEL'İN PAYLAŞIMI TAKİPÇİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ!

Ailesine, arkadaşlarına ve köpeklerine zaman harcayan oyuncu Hande Erçel, geçen gün sosyal medya üzerinden gününün 25 saatini anlatan bir paylaşımda bulundu. Fotoğraflarında oldukça mutlu gözüken Erçel'in paylaşımı takipçilerinin de yüzünü güldürdü.

Hande Erçel

Erçel fotoğraflarının altına, "Günümün 25 saati, hayatımın 3'te 4'ü" notunu düştü.

Hande Erçel haberleri

MİNİK YEĞENİ İLE YAPTIĞI PAYLAŞIM BEĞENİ TOPLADI!

Ünlü oyuncu Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel geçtiğimiz günlerde bir kutlamada görüntülenmişti. Geçenlerde bir davette objektiflere takılan Gamze Erçel, doğumunun ardından kardeşi Hande'nin yeğenine olan düşkünlüğünden bahsetmişti. Bu durumun ardından Hande Erçel ile minik yeğeninden ilk kare geldi. Takipçileri paylaşımı beğeni yağmuruna tuttu.

İŞTE, HANDE ERÇEL'İN YEĞENİYLE İLK KARESİ;

Hande Erçel paylaşımları

GAMZEL ERÇEL: "HANDE YEĞENİNE ÇOK DÜŞKÜN" DEMİŞTİ!

Hande Erçel Gamze Erçel

Annelik hakkında konuşan Gamze Erçel, "Biz kızımıza, kızımızda bize alışmaya çalışıyor, anneliğin duygusu tarif edilemez" sözleriyle duygularına açıklık getirdi.

Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel

HANDE YEĞENİNE ÇOK DÜŞKÜN!

"Set ne zaman biterse bitsin, setten geldiği gibi soluğu kızımın yanında alıyor. Bir teyze olarak çok düşkün Aylin Mavi'ye" şeklinde konuştu.

Gamze Erçel açıklaması

Gamze Erçel, Hande Erçel'in yeğeni Aylin Mavi için 500 bin liralık hesap açtığı iddialarına ise,"Doğru değil. Öyle bir haberin nasıl çıktığını dahi bilemiyorum" şeklinde yanıt verdi.

GAMZE ERÇEL'İN PAYLAŞIMI DUYGULANDIRMIŞTI!

Ünlü oyuncu Hande Erçel'i yasa boğan annesinin ölüm haberi, sosyal medyayı da sallamıştı. Oyuncu o zor zamanlarını set arkadaşlarının desteği ile atlattı. Set arkadaşlarının isteği üzerine ekranlara dönen Handel Erçel'in ablası Gamze Erçel annelerinin vefatından sonra sosyal medyada hiçbir paylaşımda bulunmamıştı. Geçtiğimiz gün ilk defa Gamze Erçel sosyal medya hesabında bir paylaşımda bulundu.

İŞTE O PAYLAŞIM;

Hande Erçel son dakika

Paylaşımdaki karede sehpa üzerinde Gamze Erçel, Hande Erçel ve annesi Aylin Erçel'in de bulunduğu fotoğrafların olduğu ayrıntı gözden kaçmadı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar