Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci'nin 34. yaşını kutlayan arasında yakın arkadaşı ve meslektaşı Berrak Tüzünataç da vardı. Tüzünataç birlikte çekildikleri kareyi sosyal medyada paylaştı.

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, yakın arkadaşı aynı zamanda meslektaşı olan Özge Özpirinçci'nin yeni yaşını kutladı. Sosyal medyada yaptığı kutlama dikkatleri üzerine çekti. 

Tüzünataç,"Telefonumu kaybettiğim için bir çok fotoğraftan mahrumum artık. Ama adetimizi de bozacak değilim. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum. Aklımızda olan her şeyi yapacağız, daha tonla anı ve saçmalık bizi bekler bebek. İyi ki doğdun" şeklinde yazdığı espirili notuyla takipçilerin dikkatini çekti.

DEĞİŞTİM, FARKLILIĞI GÖRMÜYOR MUSUNUZ?

Alışveriş yaparken objektiflere takılan başarılı oyuncu Berrak Tüzünataç, kameraları görünce Haberci arkadaşlar gelmiş, bekletmeyeyim” dedi ve soruları yanıtlamak üzere çıkış kapısına doğru yöneldi.

Bu hareketinden dolayı şaşkınlığını gizleyemeyen magazincilere Tüzünataç, “Bendeki değişimin farkında değil misiniz? Eskiye göre; ne kadar farklıyım! Hâlâ görmüyor musunuz?” şeklinde manidar bir yanıt verdi.

RİMELLERİ AKTI!

Başarılı oyuncu Berrak Tüzünataç'ın hem rol alıp hem de senaryosunda emeğinin geçtiği Biz Böyleyiz sinema filmi, yalnızca izleyiciyi değil kendisini de heyecana sürükledi. Tüzünataç, filmin vizyona girmesinin ardından mizah kattığı bir kareyi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

"YOO İYİYİM ...İYİYİM"

35 yaşındaki oyuncu rimeli akan paylaşımına, “Yoo.. iyiyim iyiyim. Hiç heyecanlı değilim ya. Biz Böyleyiz filmi vizyonda, iyi seyirler” şeklinde not düşmeyi ihmal etmedi.

TAKSİNİN PARASINI UNUTTU ATM'DE DURDURDU!

Etiler'de taksiden inip ATM’den para çeken Berrak Tüzünataç'ın, taksiye parasız bindiği anlaşıldı. Tüzünataç, magazinciler tarafından görüntülendiğini fark ettikten sonra araca hızlı adımlarla bindi ve uzaklaştı.

Oyuncu, magazincileri fark ettikten sonra panik bir halde parasını çekip aracın olduğu yere gitti.

DİĞER HABERLERİ;

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç'ın Fi dizindeki rol aldığı Özge karakteriyle gündemin en çok konuşulan ismi olmuştu. Son zamanlarda aşırı kilo kaybı nedeniyle haberleri yazılan ünlü oyuncunun şu aralar yeni oturacağı evinin dekorasyon işleri ile meşgul olduğu biliniyor.

Yıllar boyunca kirada oturan güzel oyuncunun arkadaşlarının da ısrar etmesi üzerine 3+1 daire aldığı öğrenildi.

İLİŞKİLİ HABER

Hande Erçel'i duygulandıran sürpriz! Annesiyle...

İLİŞKİLİ HABER

Keremcem şaşırttı: Koronavirüs sandım!

İLİŞKİLİ HABER

İlker Kaleli duyurdu: Derslere ara verdik!

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Bige Önal'dan seramik sanatına özel ilgi

BİR YORUM YAPIN 0