Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar, koronavirüs salgını nedeniyle işinden olan ve geçim sıkıntısına düşen 500 aileye yardım eli uzattı.

Ebru Yaşar, koronavirüs nedeniyle yardım bağışına ihtiyacı olan vatandaşlara yaptığı yardımları sosyal medyada başkalarına ilham vermek amacıyla paylaştı. Yaşar, takipçilerini duyarlı olmaları için teşvik etti.

Ebru Yaşar 500 aileye yardım yaptı

Şarkıcının "Birbirimize destek zamanı ben gıdalarımı ulaştırdım" yazısıyla paylaştığı video kısa sürede beğeni topladı.

DEMET BANA HEDİYE ALMASIN!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın son zamanlarda küs olduğu meslektaşlarına hediye alarak gönüllerini kazanmasına ilişkin aralarında gerginlik olduğu bir başka meslektaşı Ebru Yaşar, çarpıcı açıklamalarla sosyal medyayı ilgi odağı oldu.

Ebru Yaşar

MADDİYAT VARSA ÇIKAR VAR!

Yaşar,“Maddiyatın girdiği işler, çıkara döner” diyen şarkıcı, “Keşke baştan öyle servet değerindeki saate tenezzül etmeselerdi. Demet sakın bana pahalı bir hediye almasın. Küçük şeyler beni mutlu etmeye yeter de artar” şeklinde konuştu.

Ebru Yaşar Demet Akalın bana hediye almasın

EBRU YAŞAR NETFLİX'E DAHİL OLDU!

Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar, bu zamana kadar şarkıları ile gündeme gelmişti. Sinema sektörüne kaymak isteyen Yaşar, dünyaca ünlü dijital dizi ve film platformu Netflix’le sinema filmi için anlaşma yaptı.

Ebru Yaşar

Ebru Yaşar,“Çok farklı bir sinema filmi için Netflix’le anlaştım. Detaylar hakkında konuşmak için erken, fakat anlaşmayı sağladık. Buradan da Netflix’in yetkilileri ile görüşmeye gidiyorum zaten. Dünyanın en büyük dijital platformunda yer alacağım için çok heyecanlıyım”şeklinde konuştu.

İLİŞKİLİ HABER

Hande Erçel'i duygulandıran sürpriz! Annesiyle...

İLİŞKİLİ HABER

Keremcem şaşırttı: Koronavirüs sandım!

İLİŞKİLİ HABER

İlker Kaleli duyurdu: Derslere ara verdik!

BİR YORUM YAPIN 0