Kadir İnanır'dan sert çıkış: Saygısızlık!

29 Aralık 2018, 09:12
Kadir İnanır'dan sert çıkış: Saygısızlık!

Yeşilçam'ın usta sanatçısı Kadir İnanır alışveriş yaparken görüntülendi. Magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Kadir İnanır şaşırtan açıklamalarda bulundu.

'Kapı' adlı sinema filmiyle beyazperdeye dönmeye hazırlanan usta sanatçı Kadir İnanır kendisine ayakkabı seçerken bir AVM'de objektiflere takıldı. İnanır, "Filmimiz yakın zamanda vizyona girecek. İçime sinen bir proje olmasaydı yer almazdım" dedi.

Yönetmen Ali Özgentürk'ün 40 yıl sonra söylediği, "Türkan Şoray, ‘Selvi Boylum Al Yazmalım’ filminin sonunda Kadir İnanır’a dönmek istedi" çıkışı hatırlatılması üzerine usta sanatçı, bir hayli sinirlenerek, "Bıraksınlar bu işi, nereden çıkartıyorlar böyle bir şeyin olduğunu! O filmin her şeyi Cengiz Aytmatov'a aittir. O film gündeme geldiği zaman ilk Cengiz Aytmatov'a sorulması gerekir. Onun dışında konuşmak ayıptır, saygısızlıktır" sözleriyle sert bir çıkışta bulundu

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
7 Yorum Var
 • mkc 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu ülkenin temellerine dinamit koymaya çalışana sevgim de saygım da olmaz, olamaz. En iyi filmde de oynasa gişenin kapısından geçmem!!!
  Cevapla
 • Murat kaya 1 yıl önce Şikayet Et
  Kadir inanır Türkiye'ye gelmiş en büyük ve önemli sanatçılardan bir tanesidir.. ne diyorsa doğrudur aksine bi şey söylenmez onu çok seviyor bu halk baş tacıdır saygılarla....
  Cevapla
 • alim 1 yıl önce Şikayet Et
  kendi adına konuş azınlık ve kadir yandaşı
 • DogruSoyler 1 yıl önce Şikayet Et
  Reklam kokan hareketler bunlar
  Cevapla
 • stefin box 1 yıl önce Şikayet Et
  kim inanir ki sana ben olsam seni kadroya almazdim film gisede patlar
  Cevapla
 • Adem 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunların yaptığı film seyredilmez
 • mustafa k 1 yıl önce Şikayet Et
  ne oldu hdpden ümidimi kalmamış? size ne oldu balık hafızalımı oldunuz? ne çabuk unuttunuz yaptığı şeyleri
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun