Ünlü şarkıcı Yusuf Güney uzun zaman sonra yepyeni bir projeyle ekranlara geleceğini açıkladı.

En sevilen şarkıcılarından Yusuf Güney, bir süredir ekranlarda yer almıyordu. Ekranlar da göremediğimiz ünlü sanatçı bomba gibi bir proje ile geri döndü. Bu muhteşem dönüşü magazin muhabirlerine açıklayan Güney, "Böyle bir işte olduğum için heyecanlıyım" dedi. Bir alışveriş merkezinden çıkarken görüntülenen şarkıcı, yeni projesiyle ilgili ilk detayları verdi.

Daha önce Oflu Hoca'nın Şifresi 2 isimli filmde yer alan Güney, bugünlerde en çok izlenen çocuk kanalı TRT Çocuk için proje hazırlığında olduğunu açıkladı. Bir alışveriş merkezinde görüntülenen ünlü şarkıcı, hazırlığında olduğu yeni projesiyle ilgili detayları paylaştı.

Güney, TRT Çocuk kanalı için bir çizgi film projesinde yer alacak. Proje için çok heyecanlı olduğunu ifade eden Güney, "Önümüzdeki aylarda çizgi filmimiz yayına girecek, böyle bir projede olduğum içi heyecanlıyım, her şey yolunda." açıklamasını yaptı.

İLİŞKİLİ HABER

Usta sanatçı Kadir İnanır koronavirüs aşısı oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü isimlerden Doğan Cüceloğlu paylaşımları!

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü şairin kızı Şirin Nisan Dengiz'den İbrahim Tatlıses'e tazminat davası!

İLİŞKİLİ HABER

Yaşanan olaylar Tuba Büyüküstün'ü korkuttu! Bakın nasıl önlem aldı...

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü sanatçı Coşkun Sabah müzik sektörü battı diye çiftçiliğe başladı!

BİR YORUM YAPIN 2

Yakub 1 yıl önce

Kliplerinizde yarı çıplak kadın kız videoları sizi aşağılıyor bilesiniz sayın sanatçılar. Allah'tan cc korkun. Kadınlar kızlar Allah'ın cc bize emaneti. Emanete sahip çıkamaz ise hesabını Allah'a cc nasıl veririz.

hasan ateş 1 yıl önce

aslında komedi filminde oynaya bilecek bir yönü var. başarılar diliyorum.

Toplam 1 beğeni