Erkan Petekkaya'nın zor anları:Ben yapmadım, ben yapmadım

29 Mart 2019, 08:30
Erkan Petekkaya'nın zor anları:Ben yapmadım, ben yapmadım

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya Dalaman'a gitmek için bindiği uçakta zor anlar yaşadı. Olay üzerine Erkan Petekkaya uçaktan indirildi.

Oyuncu Erkan Petekkaya'nın bindiği Dalaman uçağında olay çıkardığı iddia edildi. Bir yolcu tarafından çekilen görüntülerde, Erkan Petekkaya'nın uçaktan indirildiği anlar kameralara yansıdı. Petekkaya'nın uçaktan inerken 'Sevgili arkadaşlar, bu işleri ben yapmadım. Yemin ederim ben yapmadım. Bunlar benim üstüme yürüyor, sosyal medyadan takipçi kazanacaklar diye...Vallahi ben yapmadım.' demesi dikkat çekti.

MUSTAFA USLU'DAN ERKAN PETEKKAYA'YA DESTEK

Erkan Petekkaya'nın videosunu izleyen yapımcı Mustafa Uslu, Petekkaya'ya destek oldu. Uslu, sosyal medya hesabından paylaştığı bu fotoğrafa şunları yazdı;
Yazıklar olsun sana bunu yaşatanlara, Adam gibi adam Erkan Petekkaya... Arkadaşım, dostum... Sen, 'ben yapmadım, ben yapmadım' derken benim yüreğim acıdı. Yazıklar olsun sana bu tezgahı kuranlara. Hepsini Allah’a havale ediyorum.

Mustafa Uslu mesajı

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
2 Yorum Var
  • uCube 1 yıl önce Şikayet Et
    Adam yemin ediyor, yazıklar olsun! Eğer ki ciddi ciddi adamın suçu yok ise, orada bulunan herkes kul hakkına girmiştir. ; ))
    Cevapla
  • Adnan 1 yıl önce Şikayet Et
    Bu adamı uçaktan indirecek kadar yaptığı kötü fiil nedir onu anlamadım.
    Cevapla