Show TV'nin iddialı dizisi Nöbet için final kararı çıkabilir

29 Mart 2019, 09:52
Show TV'nin iddialı dizisi Nöbet için final kararı çıkabilir

Show TV'nin Savaşçı ve Söz'ün başarısından yola çıkarak yayına koyduğu asker temalı dizisi Nöbet için final kararı haberleri gündemde. Pazar akşamları yayınlanan ve reytinglerde beklediği başarıyı elde edemeyen dizinin bitirilmesi bekleniyor.

Show TV'nin henüz yeni başlayan, asker temalı dizilerden biri olarak dikkat çeken dizisi Nöbet için final haberleri gündemde.  Kadrosunda; Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık, İbrahim Kendirci gibi oyuncuları bulunduran dizi, Kurtlar Vadisi dizisinin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz'ın yapımcılığında çekiliyor. Dizi, 3. sezonlarına giren Savaşçı ve Söz'ün reytinglerde birinciliğe taht kurdukları bir dönemde yayın hayatına başlamasıyla da dikkat çekiyor.

Nöbet dizisi

Pazar akşamları yayınlanan dizinin son bölümü 2 reytingde kaldı ve 14. sıraya yerleşti. Aynı akşamın birincisiyse, Berk Oktay, Murat Serezli ve Gaye Turgut Evin gibi isimlerin başrolünü paylaştığı Savaşçı oldu. Dizinin bu düşük reytingleri, final yapmasının beklendiği şeklinde yorumlandı. Böyle giderse dizinin yakın zamanda final bölümüyle ekrana gelmesi bekleniyor.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar