Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya Dalaman'a gitmek için bindiği uçakta zor anlar yaşadı. Olay üzerine Erkan Petekkaya uçaktan indirildi.

Oyuncu Erkan Petekkaya'nın bindiği Dalaman uçağında olay çıkardığı iddia edildi. Bir yolcu tarafından çekilen görüntülerde, Erkan Petekkaya'nın uçaktan indirildiği anlar kameralara yansıdı. Petekkaya'nın uçaktan inerken 'Sevgili arkadaşlar, bu işleri ben yapmadım. Yemin ederim ben yapmadım. Bunlar benim üstüme yürüyor, sosyal medyadan takipçi kazanacaklar diye...Vallahi ben yapmadım.' demesi dikkat çekti.

MUSTAFA USLU'DAN ERKAN PETEKKAYA'YA DESTEK

Erkan Petekkaya'nın videosunu izleyen yapımcı Mustafa Uslu, Petekkaya'ya destek oldu. Uslu, sosyal medya hesabından paylaştığı bu fotoğrafa şunları yazdı;
Yazıklar olsun sana bunu yaşatanlara, Adam gibi adam Erkan Petekkaya... Arkadaşım, dostum... Sen, 'ben yapmadım, ben yapmadım' derken benim yüreğim acıdı. Yazıklar olsun sana bu tezgahı kuranlara. Hepsini Allah’a havale ediyorum.

Mustafa Uslu mesajı

İLİŞKİLİ HABER

Fahriye Evcen karnını sansürledi!

İLİŞKİLİ HABER

Doğa Rutkay: Kamal Ailesi güzel günler diler

İLİŞKİLİ HABER

Sibem Kobal'dan "Aşk" pozu

İLİŞKİLİ HABER

Bülent Serttaş sahnede herkesi güldürdü!

İLİŞKİLİ HABER

Mahkeme Can Yaman'ı affetmedi!

İLİŞKİLİ HABER

Show TV'nin iddialı dizisi Nöbet için final kararı çıkabilir

İLİŞKİLİ HABER

Burak Gacemer: Bir masal biter, yeni bir masal başlar

BİR YORUM YAPIN 2

uCube 3 yıl önce

Adam yemin ediyor, yazıklar olsun! Eğer ki ciddi ciddi adamın suçu yok ise, orada bulunan herkes kul hakkına girmiştir. ; ))

Adnan 3 yıl önce

Bu adamı uçaktan indirecek kadar yaptığı kötü fiil nedir onu anlamadım.