Selena'nın Selin'inin son hali! Cansu Demirci kimdir? Şimdiki hali!

23 Kasım 2019, 15:16
Selena'nın Selin'inin son hali! Cansu Demirci kimdir? Şimdiki hali!

Bir dönemin fenomen dizisi Selena'nın çocuk oyuncuları, son halleriyle görenleri şaşırtmaya devam ediyor. Selena dizisinde, evin 3 genç kızından biri olan Selin'i oynayan Cansu Demirci, değişmeyen yüzüyle dikkat çekiyor. İşte Cansu Demirci'nin son hali!

Bir zamanın popüler çocuk dizisi Selena, özellikle çocuk ve genç oyuncularının yetişkinlik halleriyle ilgi görmeye devam ediyor. Leyla, Nazlı ve Kıvılcım... Bu isimlerin yetişkinlik halleri sosyal medya üzerinden hep karşımızda. Fakat dizinin ana karakterlerinden biri olan Selin'i canlandıran ve Instagram üzerinden Cansu Demirci adlı biriyle sıkça karıştırılan Cansu Demirci'nin son hali merak konusu oldu.

Belirtmek gerekir ki Cansu Demirci hakkında bilgi bulmak oldukça zor. Ama biz elde ettiğimiz bilgi ve fotoğrafları sizlere sunuyor ve Selana Selin'in son halini aktarıyoruz. Şu anda yurt dışında yaşayan Cansu Demirci'nin son halini görünce eminiz sizler de çok şaşıracaksınız.

SELENA SELİN ŞİMDİKİ HALİ

Selena

25 Nisan 1992 tarihinde dünyaya gelen Cansu Demirci, Sihirli Annem dizisinin ardından Selena dizisinde rol aldı ve bu dizideki Selin rolüyle ünlendi. Lise yıllarında Selena dizisinde rol alan Demirci, aynı dönemlerde St. Georg Avusturya Lisesi ve Ticaret Okulu'nda okuyordu ve buradan 2010 yılında mezun oldu.

Bale eğitimi alan Demirci, üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünde tamamladı. Son olarak Bir Zamanlar Anadolu'da filminde rol alan oyuncu, sosyal medya kullanmıyor.

Dizide kız kardeşini canlandıran Gizem Güven, katıldığı bir YouTube programında, Demirci'nin yurt dışında yaşadığını söyledi. İşte Cansu Demirci'nin son hali!

Cansu Demirci son hali

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • şükrü 9 ay önce Şikayet Et
    Allahım yaratılışımı güzelleştirdiğin gibi ahlakımı da güzelleştir
    Cevapla