Fazıl Say'dan İstanbul Havaalanı'na övgü dolu sözler

22 Nisan 2019, 10:33
Fazıl Say'dan İstanbul Havaalanı'na övgü dolu sözler

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, sosyal medya hesabında İstanbul Havaalanı'na dair yaşadığı tecrübeleri anlattı. Say, İstanbul Havaalanı hakkında övgü dolu sözlerle bahsetti.

Fazıl Say, yeni açılan ve Dünya'da en etkili olan İstanbul Havaalanı hakkında sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

fazıl say ınstagram

Say, "Nacizane fikirlerim şöyle: Şık yapmışlar, iyi yapmışlar, geleceği düşünmüşler, çok uçuş çok yolcu on yıllarca hepsini kaldırır, büyük, yüksek, kullanışlı, ferah, yüksek teknoloji, iyi bir lounge, hepsi var, bravo, kutlarım. Bunlar iyi özellikler. Yürüme mesafeleri çok fazla, 20 dakika, 30 dakika.

Hem giden hem gelen yolcu için. Bilmiyorum yaşlı insanlar ne yapacak? Terminaller arası metro gerekecektir, bu kadar uzun yürüme mesafeleri sonuçta yolcuları yıldıran bir unsur olur uzun vadede. Dünyada en çok havaalanı görmüş insanlardan biriyim, hepsini bilirim. İstanbul Yeni Havaalanı en iyilerinden biridir, ihtiyacı ve THY'nin ihtiyaçlarını da iyi karşılamaktadır kuşkusuz. Ama bu büyük soruna çözümler lazım" sözleri ile havaalanını çok beğendiğini ifade etti.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar