Almeda Abazi'nin annesini görenler şaşırdı!

29 Ağustos 2019, 09:21
Almeda Abazi'nin annesini görenler şaşırdı!

Geçtiğimiz aylarda anne olan Almeda Abazi annesi ile fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Anne Abazi'nin genç görünümü hayranlarını şaşırttı.

2017 yılında Almeda Abazi, oyuncu Tolgahan Sayışman ile evlendi. Arnavut asıllı model ve oyuncu olan Abazi, Survivor yarışması ile ciddi bir hayran kitlesi elde etmişti.

almeda abazi ve tolgahan sayışman

Evlendikten sonra dizi ya da programlarda görünmeyen güzel oyuncu geçtiğimiz aylarda Efehan adını verdiği oğlunu kucağına aldı.

efehan sayışam

Dün annesi ile bir araya gelen güzel isim yaptığı paylaşımla hayranlarını bir kez daha şaşırttı. Abazi'nin annesini görenler hem güzel hem de bir o kadar genç olması hakkında yorumlarda bulundu. Güzelliğini annesinden alan ünlü isim paylaşımın altına "Nonaaaaaaaa... Efe’cik ve anneannesi " notunu yazdı.

almeda abazinin annesi

DAHA ÖNCEDE KIZ KARDEŞİNİ PAYLAŞMIŞTI!

Aylardır bebekten dolayı dışarı çıkmayan Abazi geçtiğimiz gün kız kardeşi ile buluştu. İlda Abazi adındaki kardeşi ile buluştuğu anı sosyal medya hesabından paylaşan oyuncuya hayranları binlerce yorum ve beğeni attı.

almeda abazi

Yorumlarda oyuncunun kız kardeşi ile benzerliğine yer veren hayranları şaşkınlıklarını gizleyemedi. Abazi paylaşımın altına  "teyzos “biraz” guneslenmis ve daha hic gunes’e cikamayan ben & Efehan" notunu yazdı. 

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar