Şarkıcı Gülay'dan müjdeli haber! Devlet erkanına teşekkür etti...

25 Aralık 2019, 10:46
Şarkıcı Gülay'dan müjdeli haber! Devlet erkanına teşekkür etti...

Geçtiğimiz günlerde yüksek enfeksiyon nedeniyle hastaneye kaldırılan Gülay, sosyal medya hesabında son sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Videolu paylaşım yapan Gülay, sağlığının artık iyi olduğunu belirterek kendisine destek veren devlet büyüklerine de ayrıca teşekkür etti.

Şarkıcı Gülay'dan müjdeli haber geldi. Gülay sosyal medya hesabından sağlık durumunun iyiye gittiğini belirtti. Yıllarca kanserle savaştıktan sonra yakalandığı enfeksiyonun da atlatan Gülay, kendisini yalnız bırakmayanlara "Tedavim sonrası ilk konser... Hastalığım süresince ilgisini ve desteğini esirgemeyen Devlet erkânına, televizyoncu ve haberci dostlarıma, duyarlı canım arkadaşlarıma, sanatçı kardeşlerime, dualarını esirgemeyen başımın tacı sevenlerime sonsuz sevgi ve saygımla" sözleriyle şu videoyu paylaştı:

NE OLMUŞTU?

Cesaretin Var Mı Aşka şarkısıyla 90'lı yıllara damga vuran Gülay, yıllar önce iki defa kanseri yendi. Şarkıcının dün aniden rahatsızlanmasıyla hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

kanser tedavisi gördüğü sırada gülay

49 yaşındaki şarkıcının trombosit seviyesinin düşmesiyle rahatsızlandığı tespit edildi. Ayrıca yapılan tetkiklerde şarkıcının kanında yüksek oranda enfeksiyon çıktı.

gülay

Hastaneden yayınlanan görüntülerde şarkıcının moralinin iyi olduğu ancak belli bir süre hastanede tedavi görmesi gerektiği belirtildi. 

hastaneden gülay

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ 

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
5 Yorum Var
 • TüremişEYT 2 ay önce Şikayet Et
  Allah şifa versin sevdiğimiz bir sanatçı Rabbim tez günde şifasını versin güzellikle
  Cevapla
 • mehmet fatih 2 ay önce Şikayet Et
  Zamanında verem hastalığının da çaresi yokmuş ama şimdi sıradan bir hastalık. Kanser hastalığınında çaresi var ama arkasında büyük güçler var. İlaç firmaları dünyanın kanını somuruyorlar.
  Cevapla
 • Ali 1 ay önce Şikayet Et
  Aynen tamda öyledir
 • zirto 2 ay önce Şikayet Et
  Allah acil sifalar versin insallah.
  Cevapla
 • İskender 2 ay önce Şikayet Et
  Çok değerli bir sanatçı. sesine hayranım. Allah (cc) yardım etsin. Acil şifalar
  Cevapla