"Karlar Kraliçesi Elsa" filmi Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz'ın filmlerini geride bıraktı!

26 Kasım 2019, 09:04
"Karlar Kraliçesi Elsa" filmi Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz'ın filmlerini geride bıraktı!

İddialı yapım olarak vizyona giren Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar, çizgili film olan Karlar Kraliçesi Elsa'yı geçemedi. Bu hafta gişe rekoru kıran film olan Karlar Kraliçesi'ni ise Naim filmi takip etti.

Türk sinemasında gişe rekorlarını tutan Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'ın filmleri hayal kırıklığıyla sonuçlandı. 22 Kasım'da vizyona giren Naim Süleymanoğlu'nun hayatını anlatan Naim filmi 292 bin 793 tarafından izlendi.

naim süleymanoğlu

Ancak Cem Yılmaz'ın Kara Komik Filmleri altıncı haftasında sinema da tek salonda izlenime sunuldu.

cem yılmaz

Haftanın en çok izlenen filmi ise Karlar Ülkesi 2 oldu. Dünyada 350 milyon dolarlık hasılatla açılış yapan, film 393 bin 251 seyirciyle buluşmayı başardı. 

karlar ülkesi

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
29 Yorum Var
 • Yusuf 4 ay önce Şikayet Et
  yorumların şimdilik hepsini okudum ve hiçbirin de haksız olan bir düşüncelerin olmadığı fakat! Doğruyu bilen Kişi "İnsanlık erdemlerinden daha üstün olan İslam, Müslümanlık erdemleri" ile hareket etmesi lüzum görür. Yani Müslüman Karşısında ki Hatalı, yanlış, "düşmanlık" yapanlara Hatalarını yanlışlarını En doğru ve güzel Adil bir şekilde yapmak, söylemek anlatmak yada tavır almak ile Mükelleftir. "Kısas sizler için bir haktır. / Ölçülü ve adil olunuz haddi aşmayınız./ Affeder bağışlar iseniz bunda size daha fazla hayır vardır. / Onlar araların da bir husumet oluşunca onu en güzel ve doğru şekilde çözerler...
  Cevapla
 • Mizah 4 ay önce Şikayet Et
  Beter olsunlar. Ülkeme ihanet eden defolsun.
  Cevapla
 • memo-se 4 ay önce Şikayet Et
  izleme izlettirme, Vatan haini sanatçı istemiyoruz bu ülkede, Bu ülkeyi ve insanlarını Sevmiyorsan çekip gidersin, nereyi seviyorsan orada yaşarsın. Biz seni sevmiyoruz artık ne filimine nede konserine.
  Cevapla
 • Erol Ç. 4 ay önce Şikayet Et
  Teşekkürler Türkiye.
  Cevapla
 • ihsan 4 ay önce Şikayet Et
  islam düşmanları beter olsunlar...
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun