Hizmetçiler dizisi için flaş karar! Hizmetçiler konusu nedir? Hizmetçiler 4. bölüm fragmanı

25 Mart 2020, 10:53
Hizmetçiler dizisi için flaş karar! Hizmetçiler konusu nedir? Hizmetçiler 4. bölüm fragmanı

Kanal D'de başlayan 'Hizmetçiler' dizisi konusu itibariyle oldukça dikkat çekmişti. Peki Hizmetçiler dizisinin konusu nedir? Hizmetçiler dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Hizmetçiler dizisinin son bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hizmetçiler dizisiyle ilgili tüm merak ettiğiniz soruların yanıtı haberimizin detaylarında bulabilirsiniz.

Dünyada hızla yayılan ve ülkemizde de ölümlere neden olan Coronavirus salgını sonrası birçok dizinin çekimlerine ara verilmişti. Kanal D'nin Hizmetçiler dizisi de çekimlere ara verdi.Fabrika Yapım tarafından yapılan açıklama şöyle: 

HİZMETÇİLER DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Kanal D ekranında izleyicilerle buluşan 'Hizmetçiler' dizisi 4 farklı hizmetçinin zengin ev sahipleri arasındaki ilişkisini konu ediniyor. Küçük bir kasabada kendi halinde yaşayan Ela’nın hayatı İstanbul’un ünlü ailelerinden Atahanlıların torunlarının kaçırılmasıyla bir günde tümden değişir. Onu lüks bir sitenin kapısına getiren gerçeğin peşinden sürüklenirken hayat ona bu kez bambaşka bir oyun oynar. Adına Cennet Konakları denen bu lüks sitede artık bir hizmetçidir. Birbirinden farklı zengin hayatları tanıdıkça herkesin gerçek yüzlerini de görmeye başlar. Üstelik tıpkı zenginler gibi onların evlerinde çalışan hizmetçilerin de sırları vardır.

Hizmetçiler dizisi 4. bölüm fragmanı...

HİZMETÇİLER DİZİSİNİN OYUNCULARINDA KİMLER VAR?

Hizmetçiler dizisi ne zaman başlayacak?

Oyuncular: Deniz Baysal Yurtcu (Ela), Algı Eke (Atiye), Selen Domaç (Hacer), Aleyna Solaker (Çiçek), Yiğit Kirazcı (Aras), Seçkin Özdemir (Yiğit) Ayşenil Şamlıoğlu (Nimet), Gamze Karaduman (Demet), Nilay Erdönmez (Gülseren), Neslihan Arslan (Neslihan), Gökhan Soylu (Selim), Hazal Benli (Aslı), Servet Pandur (Belkıs), Emre Akkuş (Armağan), Cansu Fırıncı (Yaşar), Özer Arslan (Osman).

Hizmetçiler dizisinin konusu nedir?

DENİZ BAYSAL'DAN EV İŞLERİNE YANIT!

“Hizmetçiler” isimli dizide rol alan Deniz Baysal, muhabirlerin “Evde temizlik işleriyle aranız nasıl?” sorusuna “Ev işlerine bayılırım, çok iyi toz alırım. Bulaşık yerleştirme işlerini genelde Barış yapar” diye yanıt vermişti. 

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
7 Yorum Var
 • tarık 1 ay önce Şikayet Et
  milli ve yerli bir dizi , İslama büyük hizmet gerçekten , hayırlara vesile olsun inşaAllah
  Cevapla
 • Erwaa 02 1 ay önce Şikayet Et
  Kore dizi lerinden alıntı muusta bakmasınlar. Kore versiyonunu izledim 2 sene önce
 • Muallim 1 ay önce Şikayet Et
  Ahlak erozyonunu hızlandıracak bi dizi daha. Siz de reyting rekorları kıracak diye ballandıra ballandıra haber yapmışsınız. Televizyondaki tüm kanalları silmekle ne iyi etmişim.
  Cevapla
 • misafir 1 ay önce Şikayet Et
  TV yi evden çıkar daha basit
 • alara 1 ay önce Şikayet Et
  Kanal D den yine saçma bir dizi daha 2. bölümden sonra yayından kalkar
  Cevapla
 • mişmiş 1 ay önce Şikayet Et
  Reyting rekoru kıracakmış. Türk-islam kültürünün ve Türk aile yapısının altına konulan bir dinamit daha...
  Cevapla
 • kara 1 ay önce Şikayet Et
  Evet,kadınları aşağılayacak ve piskolojik baskı altına sokacak bir dizi daha hazırlanıyor kadınları hep çalışan,ezilen,sosyal olmayan bir oluşum içine sokulmaya çalışıldığı fikri oluşturuluyor.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun