2018 kış sezonunun rengi: Altın sarısı

19 Aralık 2017, 08:06
2018 kış sezonunun rengi: Altın sarısı

Bu zamana kadar sadece aksesuarlarda kullandığınız altın rengi artık kıyafetlerinize de şıklık katıcak. Peki altın rengi kıyafetler nasıl kombinlenir?

2018 kış trendlerine girmeyi başaran altın rengi, parlak dokusuyla size ışıltılı bir hava katacak. Bu sezon sadece aksesuarlarda değil, özellikle kıyafet ve botlarda oldukça karşımıza çıkacak bu trend, altın renginin parlak ve koyu tonunu vurguluyor. 

Ünlü tasarımcıların yeni yıl ve kış sezonu için tasarladığı birbirinden güzel kıyafetler altın dokusuyla buluşuyor. Altın rengi pantolonlar, şişme montlar, uzun elbiseler ve çizmeler, sokak modasına da yeni bir akım getiriyor. Sizde tercih edeceğiniz bu kıyafetlerle hem fark yatabilir hem de iddialı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Nasıl kombinlenir?

Böyle iddialı renkleri ön plana çıkarırken, abartılı bir görünüm oluşturmamak için kombininizde bir denge yaratmalısınız. Sade ve spor parçalarla kombinleyerek, altın renginin klasik ve ağır havasını daha günlük bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca altın rengi kıyafetlerinizi siyahla aksesuarlarla tamamlayarak, kombininizi çok kolay dengeleyebilirsiniz.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar