2019 t-shirt modası

07 Nisan 2019, 08:53
2019 t-shirt modası

2019 bahar modası tüm canlılığıyla karşımıza çıkıyor. Ünlü markaların bahar modasında en dikkat çeken parçalarıysa kuşkusuz ki t-shirt modelleri. Zara, Koton, Bershka ve Mango gibi büyük markalar, modellerinde baskı stilini kullanmayı tercih ediyorlar. Peki bu modellerin fiyat aralıkları ne durumda? Sizler için en dikkat çeken modelleri fiyatlarıyla birlikte listeledik. İşte yaz sezonunun en trend t-shirt modelleri!

Ünlü markaların bahar modasında en dikkat çeken parçaları, kuşkusuz ki t-shirt modelleri. Yazın cıvıl cıvıl yansımalarını bulabileceğimiz t-shirt modellerinde, baskılı tasarımlar hakim. Nitekim Zara, Koton, Bershka ve Mavi gibi büyük markalar da modellerinde baskı stilini kullanmayı tercih edenlerde. Peki bu modellerin fiyat aralıkları ne durumda? Nasıl tasarımlar, hangi renkler karşımıza çıkıyor? Sizler için sezonun en dikkat çeken modellerini, fiyatlarıyla birlikte listeledik.

Zara'dan, Mango'ya... Moda deyince akla ilk gelen markalardan seçtiğimiz t-shirt modelleri,eminiz sizlerin de hoşuna gidecek. İşte yaz sezonunun en trend t-shirt modelleri!

T-shirt modelleri

Bershka: 49.95 TL

T-shirt modelleri

Koton: 17.99 TL

T-shirt modelleri

Zara: 99.95 TL

T-shirt modelleri

Mango: 129.99 TL

T-shirt modelleri

Roman: 179 TL

T-shirt modelleri

ADL: 89.90 TL

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar