2020'nin en şık çanta modelleri

01 Aralık 2019, 08:52
2020'nin en şık çanta modelleri

Kış sezonunun en dikkat çeken çanta modelleri belli oldu. Zara, Mango, Koton, H&M gibi ünlü markaların kataloglarında yer almaya başlayan 2020 çanta modelleri, hem renk hem de tasarım açısından oldukça dikkat çekiyor. Peki çantalar hangi fiyat aralıklarıyla karşımıza çıkıyor? 2020 sezonu çanta modelleri, tüm detaylarıyla haberimizde.

Çanta kullanımında birçok detay dikkat çekiyor. Omuz, askılı, el... Sonbahar sezonunun trend modeli ise sırt çantaları oluyor. Hem kullanışlı hem de zarif olan bu modeller, kombinlerinizde de şıklık oluşturuyor. İç haznesi geniş, boyu uzun olan sırt çantaları, spor ve vintage tarzlarıyla kataloglardaki yer alıyor. Tabi bununla birlikte bir sırt çantası seçerken nelere dikkat edilmeli konusuna da ayrıca değinilmesi gerekir? Sizler için hem 2020 çanta modellerini ve fiyat aralıklarını hem de bir çanta satın alırken nelere dikkat edilmesi noktasına değindik. Bir çanta seçerken dikkat edilmesi gereken birçok nokta bulunuyor. Nitekim bu noktalardan biri de, gündelik yaşama olan uygunluğudur. Okula gidenler için en ideal çanta tipi olan sırt çantaları, seçilirken bu açıdan da ayrıca değerlendirilmeli.

jennifer lawrance

Jennifer Lawrence, maliyeti 795 Dolar çantasıyla sosyal medyanın gündemine oturmuştu.

ÇANTA NASIL SEÇİLİR?

Bir çanta seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, dayanıklılıktır. Bir çantanın dayanıklılığını; fermuarı ve askısı belirler. Bu sebeple, çantanızı seçerken fermuar ve askılarınızı oldukça iyi kontrol edin. Önerimiz; iskelet sistemi esnek ve şekillendirilebilir olan çantalar olacaktır.

2020 çanta modelleri

Dayanıklılığı kadar önemli olan bir diğer nokta ise vücut tipinize olan uygunluğudur. Çok uzun boylu veya geniş omuzlu birisi iseniz, askıları uzun olan ve bele oturan bir sırt çantası modeli tercih edebilirsiniz.

Tam tersi vücut ölçülerine sahipseniz de, askıları kısa ve bele oturmayan çantaları kullanın.

2020 ÇANTA MODELLERİ

bayan sırt çantası ucuz

KOTON: 39 TL - 52 TL

ucuz bayan çanta modelleri ve fiyatları

KOTON: 59 TL - 90 TL

bez çanta modelleri

ZARA: 90 TL

bayan deri çanta modelleri

ZARA: 170 TL - 300 TL

2020 çanta modası

H&M: 95 TL - 100 TL

çanta modelleri 2020

H&M: 129 TL - 159 TL

mango çanta modelleri

MANGO: 200 TL - 250 TL

file çanta modelleri

MANGO: 100 TL - 200 TL

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar