İstanbul'da taze ve ekonomik balığın satış noktaları!

21 Haziran 2019, 17:40
İstanbul'da taze ve ekonomik balığın satış noktaları!

Yaz aylarında yenecek en güzel yiyecek balık,hem sağlıklı hem de lezzetlidir. Balığın içerisindeki fosfor, omega içeriği gibi değerler her yaştan insanın tüketmesi gereken besindir. Peki doğal ve taze balık nereden alınır? İstanbul'da balığın en taze satış noktası neresidir? İşte, taze balığın adresleri...

Balık bağışıklık sistemi koruyan, zeka gelişiminde etki sağlayan,kalp rahatsızlıklarını önleyen, hücreleri yenileyen sağlıklı bir besin olmakla beraberinde kemikleri güçlendiriyor ve diyabet riskini aza indirgiyor. Balığın taze ve doğal olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Her yerden balık satın alınmayacağı gibi her yerden balık tüketmemeye de dikkat ediniz. Sağlığı tehdit altına alan bayat balık zehirlenmelere yol açmaktadır. Bu nedenle balığı taze ve güvenilir yerlerden almaya mutlak suretle özen gösteriniz. Peki, İstanbul'da balık alacağınız taze ve güvenilir adresler nerelerdir?

İSTANBUL GÜVENİLİR BALIKÇI ADRESLERİ

Dalyan Balık

Ortaköy'de bulunan Dalyan Balık, balıkseverler için birebir. Balığın taze ve doğal adresi olan Dalyan Balık aynı zamanda bir çok ünlünün de adresi olmuştur.

Derya Balık

Ataşehir'de bulunan Derya Balık, hem balık keyfi yapma hem de satın alma fırsatı sunuyor. Taze ve çıtır çıtır balıkların lezzetine doyamayacaksınız.

Karaköy Balık Pazarı

Geçmişten günümüze taze balık adreslerinin başında gelen Karaköy Balık Pazarı, balıkseverlerin taze balık satın aldığı gibi, balık yemeği isteyenler için yemek yeme alanlarını da mevcut kılıyor.

Beyoğlu Balık Pazarı

Meşhur Beyoğlu Balık Pazarı taze avlanmış balıkları balıkseverlerle buluşturan bir diğer güvenilir adres. Mevsimine göre satılan balıkları gönül rahatlığı ile tavsiye yardımı alarak seçebilirsiniz.

Beşiktaş

Beşiktaş merkezde bulunan Balık Pazarı, güvenilir bir adres olup, bir çok balıkseverin hem balık satın alıp hem de balıkları taze taze tükettiği mekan haline gelmiştir.

Üsküdar Balıkçılar Çarşısı

Ünlü namıyla balıkseverlerin ve Üsküdar halkının sempatisini kazanmış Üsküdar Balıkçılar Çarşısı her daim güvenilir ve taze balık seçenekleriyle listenin başında kalmayı başarmıştır.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar