Doğduğun Ev Kaderindir 'Dünya' listesinde! Doğduğun Ev Kaderindir 4. bölüm fragmanı!

24 Ocak 2020, 17:18
Doğduğun Ev Kaderindir 'Dünya' listesinde! Doğduğun Ev Kaderindir 4. bölüm fragmanı!

'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisinin konusu merak edilmişti. Başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un yer aldığı dizi ilk bölümden rekor kırdı. Hikayesiyle herkesi şaşırtan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 4. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak sorusu da Google en çok arananlar listesinde ilk üçte yer alıyor. Doğduğun Ev Kaderindir 4. bölüm fragmanı yeni yayınlandı. Dizi, Twitter Dünya listesine yerleşti.

Ekranların başarılı iki ismi Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'u buluşturan 'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisi TV 8 ekranlarında başladı. İkinci bölümü dün yayınlanan dizi daha şimdiden sosyal medya platformlarında en çok arananlar listesine girmeyi başardı. Dizi, Twitter Dünya listesinde en çok konuşulanlar arasına girdi ve İspanya, İtalya, Brezilya ve Arjantin gibi ülkelerde TT oldu. TV8 ekranlarında yayınlanan dizi, gerçek bir hayat hikayesinden esinlenilerek yazıldığını duyanlar daha da merak etti. 

doğduğun ev kaderindir twitter

DOĞDUĞUN EV KADERİNDEN 4.BÖLÜM FRAGMAN YAYINLANDI

Sevilen dizi yeni bölümüyle 29 Ocak Çarşamba günü saat 20.00'da TV8'de...

İbrahim Çelikkol’un 'Mehdi', Demet Özdemir’in ise 'Zeynep' karakterine hayat verdiği dizide, hayatın baştan kötü davrandığı bu iki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak ve zorlu bir aşkın efsanesi ekranlara taşıyan 'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisi son günlerde yükselen yapım şirketlerinden olan OG Medya 2020 tarafından üstlenildi. 

"DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR" DİZİSİ NEREDE ÇEKİYOR?

İlk bölümü yayınlanan 'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisi İstanbul’da çekiliyor. Pier Loti mekanlarında yapılan çekimler izleyicilerin çok seveceği manzaraları beraberinde getirecek. Eyüp Sultan ve Pier Loti arasındaki mekanlarda çekilecek olan bazı sahneleri için özel efektlerinde kullanılacağı dizide asıl çekimler ise Beykoz'da yapılacak.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR DİZİSİ HANGİ KİTAPTAN UYARLANMIŞ?

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un başrol oynadığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi başlarken "gerçek bir hayat hikayesi" yazısından dolayı herkesi ekranları başına toplamıştı. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan Doğduğun Ev Kaderindir' dizisi  Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun çok okunan kitabı 'Camdaki Kız’dan esinlenerek televizyona uyarlanıyor. 

Camdaki Kız kitabının yazarı Gülseren Budayıcıoğlu'ndan Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle ilgili açıklama:

"Sevgili Arkadaşlarım,

Aylardır üzerinde çalıştığımız “Doğduğun Ev Kaderindir” adlı dizi nihayet yarın akşam TV 8’de ekranlara geliyor. Hüzünlü, hüzünlü olduğu kadar da hayatın içinden bir hikayesi var. Biliyorsunuz zaten gerçek bir hikayeden televizyona uyarlandı. Senaryo çok ama çok gerçek ve çok duygulu olsun istedim. Senaristimiz Eylem Canpolat öyle çok çalıştı, ortaya öyle bir bölüm çıkardı ki, ön izlemede gözyaşlarımı tutamadım. Karakterler de muhteşem olmuş. Umarım bir süre sonra karakterlerde kendinizi bulursunuz.

Çok sevgilerimle...

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu"

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
3 Yorum Var
 • Aysel 6 gün önce Şikayet Et
  Flash tv tadında tutmaz
  Cevapla
 • ali can 3 hafta önce Şikayet Et
  bir,haftadan beri hergün aynı dizi tekrar ediliyor,suyunu çıkardınız bu ne saygısızlık,diziyi seyretmemek için elinizden geleni yapıyorsunuz,bıktırıyorsunuz.
  Cevapla
 • GÜL 3 hafta önce Şikayet Et
  bende 11 yaşında başka ailenin yanına verildim fakir kız zengin aile yıllar sonra ailemin yanına döndüm ve diziden çok etkilendim aynen flimdede denildiği gibi sıkışıp kaldım bu hayatta iki arada bir derede
  Cevapla