Yağmurlu havalarda İstanbul'da gidilecek mekanlar

09 Ocak 2020, 10:21
Yağmurlu havalarda İstanbul'da gidilecek mekanlar

Yağmurlu ve soğuk havaları seven bir yapınız var ama nereye gideceğinizi bilmiyorsanız, doğru bir sayfaya yönlendirildiniz. Sizler için hazırladığımız rotaları değerlendirerek bir çok yeni yer keşfedebilirsiniz. İşte, yağmurlu havalarda gidilecek rotalar...

Her mevsimin ayrı bir güzelliği vardır. Teras katlı mekanlar genellikle yazın değerlendirilecek yerlerdir. Kışın ise sıcak ve samimi ortamlar, tercih edilmelidir. Şömine veya ocakbaşı gibi mekanlar hem ailecek gezilecek hem de keyifli bir kış akşamı geçirmenizi sağlatacak yerler olacaktır. Kışın kayak merkezlerine gitmeye vakit bulanmayanlara özel mekan seçeneklerimizi sizler için sıraladık...

Yağmurlu havalarda gidilecek yerler

YAĞMURLU HAVALARDA GEZİLECEK MEKAN ÖNERİLERİ;

Pops Balat

Balat’ın nostaljik mekanı Pop’s, hem aydınlık, şömineli ve yeşilliklerle dolu iç mekanıyla hem de kahveleriyle mekan arayışı içerisinde olanlara harika bir seçenek olabilir.

Taşlıhan Restoran, Beykoz

Cumartesi ve Pazar günleri açık büfe brunch için, geleneksel mezelerden et ve balık çeşitlerine sahip menüsüyle akşam yemeği için ziyaret edebilirsiniz. Konaklama yapmak için oldukça sakin bir yer olan Taşlıhan Restoran, muhteşem kış konseptiyle kaçınılmaz bir fırsat olacak.

ÇAM VADİSİ CAFE & RESTAURANT

Karadayı dizisinin çekildiği alkolsüz mekanlardan biri olan Anadolu Kavağı'ndaki Çam Vadisi, huzuru ve sakinliği tadacağınız yerlerden biri olacaktır. Sınırsız çay ve serpme kahvaltısını denemeden buradan ayrılmayın.

Voi Central Etiler

İstanbul'un en gözde mekanlarından biri olan Voi Central, avrupa yakasında Etiler semtinde bulunmaktadır. Etiler'in arka sokaklarından birinde müstakil bir binaya inşa edilen bu mekan kocaman bahçesiyle stresi üzerinizden atacağınız ortamı sağlayacak. Şöminesi ile vazgeçilmez bu kış mekanını kaçırmayın!

Arada Cafe Tophane

Tophane'nin ara sokaklarında bulunan adı üzerinde Arada Cafe, Lübnan lezzetleriyle müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Şömine eşliğinde kahvaltısı çok beğenilen bu mekan, nostaljik dekorlarıyla da insanları cezbediyor. Kahvaltı için gitmek isteyenler, rezervasyon yaptırmayı ihmal etmesin.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar