Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak dava açtı

04 Mart 2017, 11:18
Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak dava açtı

Onur Saylak ve Tuba Büyüküstün boşanacakları ve yasak aşk yönünde hakkında çıkan asılsız haberleri yapan bir gazeteye 50 Bin TL'lik tazminat davası açtı.

Ünlü çift son zamanlarda haklarında çıkan boşanıyorlar ve yasak aşk yaşıyorlar gibi haberler yapan gazeteye dava açarak dilekçelerinde, "Tuba Saylak, Onur Saylak'a ihanet etmemiştir. Boşanmak için vekalet vermemişlerdir. Mal paylaşımında bulunmamışlardır" sözlere yer verdi.

Avukatlarıyla aracılığıyla İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'ne başvuran çift, haklarında çıkan tüm haberlerin yalan, iftira ve saldırı niteliğinde olduğuna işaret etti.

Verilen dilekçede, iki çocuk annesi Tuba Büyüküstün Saylak'ın "yuva yıkan ve aldatan", Onur Saylak'ın ise "aldatılan eş" olarak gösterildiği ve bu durumun çiftin iş hayatlarını olumsuz etkilediğine yer verildi.

Ünlü çift davalı gazeten tazminat isteyerek, mahkemenin evlilik ve aile hayatlarına ilişkin haberlerin yazılmasının ve yayınlanmasının yasaklanmasını ve çıkan haberlerin kaldırılmasına karar vermesini takep etti.

KAYNAK : HABERTÜRK

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
2 Yorum Var
  • sirma 3 yıl önce Şikayet Et
    İyi yapmiş
    Cevapla
  • gümüş 3 yıl önce Şikayet Et
    Çok iyi yapmış
    Cevapla