Çılgın Sedat oğlu için savcılığa başvurdu

06 Temmuz 2017, 17:13
Çılgın Sedat oğlu için savcılığa başvurdu

Şarkıcı Çılgın Sedat, engelli oğluna sosyal medyadan hakaret eden kişi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Önceki gün kendisini takip eden bir sosyal medya kullanıcısının spastik engelli oğluna hakaret etmesinin ardından çileden çıkan Çılgın Sedat, Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’nda suç duyurusunda bulundu.

Ünlü şarkıcı, oğluna hakaret eden kişinin yakalanması için yasal zeminde her türlü mücadeleyi vereceğini söyleyerek, Instagram hesabından yaptığı paylaşımın altına, “Bedeli, sonu nereye varırsa varsın bu işin peşini bırakmayacağım. Reklam yapıyor diyen zihniyet dahil, aileme özellikle hiçbir şeyden haberi olmayan masum kuzuma dillerini uzatanların adalet cezasını verecek” notunu düştü.

KAYNAK : HÜRRİYET

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
8 Yorum Var
 • Emin Uslu 3 yıl önce Şikayet Et
  Allah o yavruya şifalar nail eylesin... Sedat kardeşim! cennetin adresi senin o güzel bakışlarında yer alır..Allah sabır versin.. sen bu vicdanı olmayan insan müsveddelerini var dahi sayma... senin yanınadyız..
  Cevapla
 • tc murat 3 yıl önce Şikayet Et
  çakal çukal takımı bunlar sosyal medyada klavye canavarlığı yaparlar kendilrini adam zannederler sonuna kadar arkandayız sedat abi bunlar temizlenmeli
  Cevapla
 • semra 3 yıl önce Şikayet Et
  bir röpportajını izlemiştim bir baba evladına bu kadar güzel gözle bakar..
  Cevapla
 • mehmet künkül 3 yıl önce Şikayet Et
  YARADILANI HÖŞGÖR YARADANDAN ÖTÜRÜ, RABBİM size akıl fikir versinRABBİM senin gibi düşünen insanları islah etsin.GAKKOŞLAR DİYARINDAN SAYGILARIMLA FANATİK ELAZIĞSPOR TARAFTARI MEHMET KÜNKÜL
  Cevapla
 • cetin 3 yıl önce Şikayet Et
  seninleyiz sedat. ayrıca çok sevimli bir çocuk. hakaret eden her kimse kesinlikle ruh hastası. cezasız kalmamalı
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun