Bülent Ersoy ile Banu Alkan sonunda ceza aldı!

30 Temmuz 2017, 11:47
Bülent Ersoy ile Banu Alkan sonunda ceza aldı!

Show TV'nin 'Dünya Güzellerim' adlı programında yer alan kavgalar sonunda kanalın başına dert oldu.

Show TV'nin Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman ve Burcu Esmersoy'un bulunduğu programı 'Dünya Güzellerim' isimli program kanalın ceza almasına sebep oldu. Sık sık birbirlerine giren Bülent Ersoy ile Banu Alkan, bu kezde giyim markaları yüzünden kavga etti.

Ersoy, Banu Alkan'ın marka giyinmekten söz etmesine sinirlenerek “Benim yanımda markadan bahsetmeyeceksin; çünkü bir tane marka giymedin. Tahtakale’den gelme kumaşlara sarınıyorsun” dedi. Ersoy'un bu çıkışı üzerine ikili arasındaki gerilim tırmandı.

RTÜK İNCELEMEYE ALDI

Alkan'ın “Ayıp ediyorsunuz” demesine daha da sinirlenen Ersoy; “Niye ayıp edeyim, gerçekler bunlar. Siz doğruları duymak istemiyorsanız, benim yanımda marka konuşmayın” dedi.

Ekran önünde yaşanan bu tartışmanın ardından birçok izleyici kanal ve program adına şikayette bulundu. Programı ve şikayet gerekçelerini inceleyen RTÜK, programda rahatsız eden diyalogların bulunduğunu tespit ettiğini açıkladı. Kanala reklam gelirinin yüzde 1'ine denk gelen 450 bin liralık ceza kesti.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
20 Yorum Var
 • Seyirci 3 yıl önce Şikayet Et
  Evlenme programları bu programdan çok daha kötü, ahlaki açıdan da başka bir çok açıdan da. Ama o programlar kaldırılmıyor, bu program onların yanında çok hafif bence.
  Cevapla
 • Hasanbb 3 yıl önce Şikayet Et
  Maymunlar cehennemi. Yazıklar olsun. 15 sene önce televolelerden bıkmıştık şimdi maymunlar kanallarda cirit atıyor. Yorumcularında kafası bi milyon. Herşey aynı memlekette ve herşey süper çok şükür!
  Cevapla
 • Mechul 3 yıl önce Şikayet Et
  Bunları görünce göz zevkim kaçıyordu, midem bulaniyrdu.
  Cevapla
 • hako 3 yıl önce Şikayet Et
  Oyle kanala boyle tiyatro
  Cevapla
 • Vanlı 3 yıl önce Şikayet Et
  Arkadaslar herseyden önce bizlerin yorum yapma hakkı var ama bir başkasına hakaret etme hakkımız yok. HATIRLATMA :Vanlı adı altında yapılan ikinci yorum (kısa olan ) şahsıma ait değildir saygilar
  Cevapla
 • Vah,vah, 3 yıl önce Şikayet Et
  Kardeș sen kendini tek vanlimi zannettin türkiyede vah garibim vah,,,
Yorumların Tümünü Okuyun