Zehra önce çarptı sonra kaçtı!

Zehra Çilingiroğlu, arabasına çarptığı taksiciden kaçmaya çalışınca trafikte komik görüntüler oluştu.

Kaya Çilingiroğlu ve Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu, geçtiğimiz akşam kırmızı ışıkta duran bir taksiciye arkadan çarptı. Çilingiroğlu, kameralara yakalanmamak için yanına gelen taksiciye “Amca ileri gidelim, beni çekiyorlar. Uygun bir yerde konuşuruz” dedi. Hızlı bir şekilde kaza yerinden uzaklaşan Çilingiroğlu, taksiciden kaçamadı. Ortaköy'den Kuruçeşme'ye kadar son sürat kaçan Çilingiroğlu nihayet taksici önüne kırınca durmak zorunda kaldı.

Taksici, aracından çıkaran Çilingiroğlu'na 'Neden kaçıyorsun? Paramı vereceksin' diyerek çıkıştı. Çilingiroğlu, 'Beni takip et paranı alacaksın' diyerek taksiciyi sakinleştirdi. Ardından iki araç Maslak'ta bir siteye girdi. Site çıkışında taksici 'Hakkımı aldım' dedi.

Zeruj Ankara festivali bomba gibi geliyor!

İLİŞKİLİ HABER

Zeruj Ankara festivali bomba gibi geliyor!

BİR YORUM YAPIN 8

Mehmet 5 yıl önce

Reklamdan baska bisey degil.

Ankaralı 5 yıl önce

Ben olsam tutanak tutturur zırnık vermezdim sigortası diye birşey var şimdi çoğu uyanık para koparma derdinde aç gözlüler

Toplam 1 beğeni

birhet 5 yıl önce

iyi aferin kiza.en azindan adamin parasini vermis cirkeflik yapmamis.mahkeme mahkeme surundurmemis olay cikarmamis.ne ünlüler goruyoruz biz.

Toplam 3 beğeni

Niğdeli 5 yıl önce

Taksici yolunu bulmuş kimbilir kaç para almıştır aracını tamir ettireceginimi sanıyorsunuz

eda 5 yıl önce

sana carpsa napardin bence sacmalamissin zenginden para cikmaz

Düzceli 5 yıl önce

Pekii kamusal haklar ne olacak. Aslında bu haber ihbar kabul edilip cumhuriyet savcıları soruşturma açmalılar. Ya bir ölüm olsaydı. Ya alkollü işe. Yarın daha büyük bir sorun çıkarsa. Vs.vs Adalet mülkün temelidir. Avşar kızının himayesinde değildir. Avşar kızı da adaletin himayesindedir.

Toplam 5 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun