Süleyman Amcadan kötü haber...

Yaşadığı anılar 'Ayla' filmine konu olan Astsubay Süleyman Dilbirliği, Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde yoğun bakıma kaldırıldı.

1950 yılında Türkiye'den Kore'ye gönderilen askerlerden olan Astsubay Süleyman Dilbirliği, cephede kimsesiz kalmış küçük bir kız çocuğunun hem annesi hem babası olmuştu. Bu hikaye 'Ayla' filmiyle izleyenlerin gönüllerine taht kurdu.

Hikayenin kahramanı Süleyman amca geçtiğimiz akşam solunum yetmezliği nedeniyle Haydarpaşa Numune Hastanesi yoğun bakım ünitesine kaldırıldı.'Ayla' filminin yapımcısı Mustafa Uslu, şu açıklamayı yaptı:

“Süleyman amca’nın ekim ayında tüm tahlillerini yaptırdık ve bacağında bir çıban gibi bir kitle vardı temizlendi ve tedavisi olup taburcu oldu. Sonrasında galaya katıldı ve galanın bitiminde kulağıma eğilerek ‘Evlat benden bu kadar. Sen benim dileğimi gerçekleştirdin ben de Ayla’ya verdiğim sözü tuttum’ dedi. Ne demek istediğini anlamadım ama sonrasında kendini bıraktı. Doktorları da belirli bir rahatsızlığı olmadığını söyledi ama yaşama tutunmayı bıraktığını söylediler.Ne olur Tüm Türkiye dua etsin çünkü Süleyman amca’da eşi Nimet hanım’da bence bu toprağa düşmüş melekler. Emekli maaşıyla sokak hayvanlarına bile bakmış karıncayı bile incitmemiş insanlar. Benim tek isteğim insanların onu ne kadar sevdiğini görebilmesi bilmesi. Biz anlattık. Ağrıdan gencecik insanlar geliyor görmek, elini öpmek için. Şuanda makineye bağlı ve hepimiz çok kötüyüz. Tüm duamız Süleyman amca için ve iyi olup en azından ne kadar sevildiğini değer gördüğünü bilmesini istiyorum” 

Doğal yöntemler ile cilt bakımı nasıl yapılır?

İLİŞKİLİ HABER

Doğal yöntemler ile cilt bakımı nasıl yapılır?
Ersoy ve Lerzan arasında gerginlik tırmanıyor!

İLİŞKİLİ HABER

Ersoy ve Lerzan arasında gerginlik tırmanıyor!
Tesettürlü eskrimci Barbie oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Tesettürlü eskrimci Barbie oldu!

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 0