İsmail Türüt: ''İsmini ve soy ismini değişsin'

29 Kasım 2017, 10:53
İsmail Türüt: ''İsmini ve soy ismini değişsin'

Beyaz TV'de yayınlanan 'Uyan Türkiyem' programının konuğu olan İsmail Türüt, Yerlitaş için çok sert konuştu.

Bir zamanlar 'İşte Benim Stilim' programının jüri koltuğunda oturan modaNur Yerlitaş, şehitlerimiz hakkında ileri geri konuşarak büyük tepki toplamıştı. Başta takipçilerinden olmak üzere yakın gördüğü ünlü dostlarından da bir bir tepki alan Yerlitaş'a en sert darbeyi İsmail Türüt koydu.

Beyaz TV'de "Uyan Türkiyem" adlı programın konuğu olan İsmail Türüt, Yerlitaş için "Nur ama Nursuz gibi... Bence Nursuz olmalıdır. Soyadı Yerlitaş, yerli olamaz bu hemen kendisine yabancı yazmak lazım. Hem ismine hem de soy ismine hiç yakışmadı. İkisinin de değişmesi lazım. O şehidi doğuran da bir kadın sen de bir kadınsın dikkat etmen lazım. Bunlar bu değerlerden anlayamazlar anlayanları da afaroz ederler. Bu bölücüleri övenleri baş tacı ederler bu ülkede, bunları yaşadık. Nur Hanım'ın yaptığı ne ilk ne de son olacak. Özür dilemişse üstüne fazla gitmemek lazım ama ben kendisini şiddetle kınıyorum" dedi.

 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
5 Yorum Var
 • Ali 3 yıl önce Şikayet Et
  Adam haklı nerde tanınmış ünlü hep gündemde kişiler varsa hep hain çıkıyor bilerek toplumda ünlü ediliyorlar
  Cevapla
 • Mechul 3 yıl önce Şikayet Et
  Nursuz sözü tam yerinde.
  Cevapla
 • yabangulu 3 yıl önce Şikayet Et
  helal olsun dogru soyledin ismail turut
  Cevapla
 • ülkemizde 3 yıl önce Şikayet Et
  Nursuz yabancılar cirit atıyor milletin evlatları vatan için can verirken bu vatanda pervasızca yaşayan düşmanları mız kendilerini bu vatanın gerçek sahipleri gibi görüp şehidlermize korkusuzca dil uzatarak aşağılama ve adeta hakir görme modlarina rahatça girebiliyorlar bence bunun sebebi ülkemiz de kanunlar ve yasaların demokrasi ve insan hakkı zırva sı ile içimizde yaşayan hainlere ve düşmanlara bu fırsatı altın tepsi de sunmasindan kaynak lı dır düşmanları mı za insan hakkı demokrasi var şehid lere ve millete yok neden ??? Bu yasaları kim yapıyor düşmanları mız mı ????
  Cevapla
 • Harun 3 yıl önce Şikayet Et
  Helal sana ismail türüt.Adamsnnn
  Cevapla