Hande Erçel'den Demet Akbağ'a yanıt

Dün akşam Beyaz Show'un konuğu olan Hande Erçel, Demet Akbağ'ın eleştirilerine yanıt verdi.

Altın Kelebek Ödül Töreni'nde 'En iyi komedi kadın oyuncu ödülü'nü alan Hande Erçel hakkında usta oyuncu Demet Akbağ,"Bu kişi komedi dizisi mi yapıyor? Güzel olduğu için birtakım işler yapan insanlar var o iş için güzellik gereklidir ama bu iş için yeteneğiniz önemlidir. Ama güzellik de bir yere kadar." demişti.

Konu hakkında Hande Erçel, dün akşam katıldığı Beyaz Show programında açıklamalarda bulundu.

İşte Hande Erçel'in o açıklaması;

"Demet Akbağ'ın röportajından sonra çok düşündüm. Bunun sisteme karşı bir eleştiri olduğunu düşünüyorum. Ki, Demet Hanım ne diyorsa haklıdır. Ben onun ne demek istediğini çok net bir şekilde anlıyorum. Yanlış yöne çekmek isteyenler oluyor, başka türlü anlamak isteyenler... Ben her zaman saygıyla karşılıyorum. eleştiriye açık olarak... Ben de kendimi eleştiriyorum. Ama o ödülü alıyorsam 'insanlar da bir şey biliyordur' diye düşünüyorum. " dedi.

Ebru Gündeş tekrar söyledi: Dön ne olur!

İLİŞKİLİ HABER

Ebru Gündeş tekrar söyledi: Dön ne olur!
Fi Çi Pi hayranlarına kötü haber!

İLİŞKİLİ HABER

Fi Çi Pi hayranlarına kötü haber!

ETİKETLER

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0