Filistin doğumlu olan Yahudi oyuncu Natalie Portman, Genesis Prize Vakfının ödülünü İsrail'in uyguladığı politikaları eleştirerek reddetti.

Yahudi asıllı ünlü oyuncu Natalie Portman, her yıl başarılı bir Yahudiye verilen 1 milyon dolarlık ödülü almayacağını dile getirerek bunun bir parçası olmayı reddetti.

Natalie Portman ödülü almama gerekçesiyle ilgili olarak "İsrail’de yaşanan son hadiselerin kendisini olağanüstü derecede rahatsız ettiğini ve İsrail’deki herhangi bir kamuya açık etkinliğe iştirak etmek konusunda kendisini rahat hissetmediğini ve ödül törenine gitmekle iyi bir vicdan sahibi olamayacağını" söyledi.

Natalie Portman'ın İsrail'in insanlık dışı politikalarından şikayetçi olduğu için ödülü reddetmesiyle birlikte kurulduğu 2012 yılından beri düzenli olarak yapılan tören bu yıl iptal edildi.

İLİŞKİLİ HABER

Türkan Şoray hastanelik oldu

İLİŞKİLİ HABER

Arda Turan baba oluyor

İLİŞKİLİ HABER

Alişan Buse'ye oyunculuk kuralı koydu!

İLİŞKİLİ HABER

Demet Akalın: Tüp bebek yapacağım

BİR YORUM YAPIN 34

Nuray 3 yıl önce

Helal olsun

Alp 3 yıl önce

O parayı alıp Filistin de yardım kuruluşlarına bağışlasa super olurdu...

Toplam 2 beğeni

bir kızgın 3 yıl önce

bizim mitler şu filistinli profösörü öldüre mossat ajanlarını öldürsün sabah akşam dua edeceğim

Toplam 8 beğeni

Mrsutto 3 yıl önce

Helal olsun sana kiz iste yahudi yada musluman veya hristiyan onemli olan durustluk seref haysiyet kisilik paraya satmamis ruhunu

Toplam 20 beğeni

Almancı 3 yıl önce

A.Colak senin benim gözümden düşerdi, emin ol sergilediği hareketle daha büyük bir kitlenin tepkisini üzerine çekmiştir!

Toplam 1 beğeni

A.Colak 3 yıl önce

Bir yahudiye anlaman icin onunla is yapcam!!!!Bu kadin akilli ticaret isi yani yahudi isi,eger o odulu alsaydi!!!Cok gozden duserdi!!yani unluluk biterdi!bizim baliklar da zip diye atlar helal olsun falan diye!!!

Toplam 5 beğeni

ddddddddd 3 yıl önce

Bu siyonist İsrail hükümeti herkesi kendileri gibi vicdansız, midesiz zannediyor.

Toplam 10 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun