TRT kanalının fenomen dizisi 'Diriliş Ertuğrul'un yapımcısı ile senaristi Bilecik'te genç hayranlarla buluştu.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen bir söyleşi programında konuşmacı olarak Mehmet Bozdağ yer aldı.

Bozdağ, burada gençlere nasıl senarist olduğunu ve yaptığı diziler hakkında bilgi vererek, "Türkiye'nin en büyük problemlerinden bir tanesi hakikatli yoğun bir çalışma. Aslında Diriliş Ertuğrul çok ciddi bir hikayeyi anlatma gayesinde ve ben bunu yaparken biraz sonra anlatacağım her sahneyi tasarlarken her sahneyi yazarken derin bir okumalar ve derin bir mesajlar taşıyor.

Bunun için de gece gündüz çalışıyoruz. Aşağı yukarı 1 buçuk yıldır hiçbir yere gidemedim. Bilecik'e gelmemin nedeni Fahri Tuna ağabeyim çok güzel bir proje hazırlamış onun kapanış programında yalnız bırakmamak ve burada salonu dolduran siz gençlerle bir araya gelmekti. Buraya geldim çünkü bir zamanlar bende bu genç kardeşlerim gibiydim.

Benimde büyük hayallerim vardı, hedeflerim vardı. Allah nasip etti oldu. O yüzden bu sıralarda oturan arkadaşlara bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Eğer hayal ediyorsanız, hayal ettiğiniz doğrultuda çalışıyorsanız, sabırlıysanız ve her şeyden önemlisi inat ediyorsanız, iyi bir anlamda söylüyorum bunu, Allah bütün kapıları açıyor ve istediğiniz hayallere ulaşabiliyorsunuz" dedi.

İLİŞKİLİ HABER

Lerzan Mutlu'dan takipçisine sert cevap

İLİŞKİLİ HABER

Arzu Sabancı'dan mezuniyet paylaşımı

İLİŞKİLİ HABER

Hastane, Ceren Hindistan'a tazminat davası açtı!

İLİŞKİLİ HABER

Seren Serengil ile Yaşar İpek evlendi!

İLİŞKİLİ HABER

İrem Derici Rehabilitasyon Merkezi'ne yerleşiyor

BİR YORUM YAPIN 3

HalitBinVelit 4 yıl önce

Son bölümlerde dizi gerçeğinden iyice saptı? Gerçekde Ertuğrul gaziden sonra Vefat eden Halime Hatunu Genç yaşda öldürdünüz?.. Bu nasıl bir seneryo?

Toplam 10 beğeni

Dirilişçı genç 4 yıl önce

Her ne olursa olsun tüm Türkiye'ye Tarihimizi anlatan bizim tarihe merak duymamızk sağlayan bir dizi bu herşeyi bir karaktere bağlamamamiz lazım

Toplam 0 beğeni

Ö.FARUK B.AKKAŞ 4 yıl önce

Doğru bir iş ve en önemlisi güzele ve zora karşı bol sabır olması lazım sabır ın olmadığı yerde asla başarı olmaz.