Kibariye, eşinin kendisini aldattığı ve yüklü miktarda borçları olduğu iddiaları sonrası annesinin evine taşınmıştı. Ünlü sanatçı eşinin yanına geri döndü.

Sevilen sanatçı Kibariye, gündeme bomba gibi düşen eşi Ali Küçükbalçık tarafından aldatıldığı ve yüksek miktarda borçları olduğu iddialarıyla sarsılmıştı. Sanatçı yaptığı ilk açıklamada düşünmeye ihtiyacı olduğunu ve henüz ne yapacağına karar vermediğini söylemişti. Bu açıklamanın ardından düşünmek için annesinin evine giden Kibariye, bir süre sonra eşi Ali Küçükbalçık'ın yanına geri döndü.

Kibariye, olayla ilgili şu açıklamayı yaptı;

"Ben şu anda kızım ve eşimle birlikte evdeyim, olmuş ya da olmamış umurumda değil, ben gözümle görmedim, yuvama aileme sahip çıkıyorum, kimse bizim mutluluğumuzu bozamaz. Benim kimseye borcum yok. Beni Türkiye'de 7'den 70'e, bakkalından işadamına herkes tanır, kimsenin parasının üzerine yatacak bir kadın değilim. Bizden alacağını olduğunu söyleyen insanların durumunu bilmiyorum, inanın ben de basından öğrendim"

"BUNLAR MESELE EDİLECEK ŞEYLER DEĞİL"

"Kocamın borçları var mı bilmiyorum. Ama benim kızımın babası, benim de çok sevdiğim kocam. Para yine kazanılır. ödenir geçer gider, bunlar mesele edilecek şeyler değil. Ama kızımla, kocamla sağlık, mutluluk ve her şeyden önce gelir. Bu yüzden ihanet olayını hiç inanmıyorum ve gözümle görmediğim bir şey içinde yorum yapmam. Yapmış olsa bile ki yapmadı, bir iki günlük bir sevda için yuvamı bozamam"

İLİŞKİLİ HABER

Alişan: "Biz liderimize sahip çıkacağız!"

İLİŞKİLİ HABER

Ezgi Mola'dan Serenay'a: "Sinirimizi bozma" notu

İLİŞKİLİ HABER

Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın bebeğinin cinsiyeti

İLİŞKİLİ HABER

Hülya Avşar'a 3 ay otomobile binme yasağı

İLİŞKİLİ HABER

Metin Uca trafik kazası geçirdi!

BİR YORUM YAPIN 0