Pucca'nın eşi ayrılık iddiaları hakkında konuştu

28 Mayıs 2018, 11:56
Pucca'nın eşi ayrılık iddiaları hakkında konuştu

Pucca adı ile ünlenen Selen Pınar Işık eşinden boşanacağını sosyal medya hesabından duyurmuştu. Bu duyurunun ardından Pucca'nın ayrılmak istediği eşi Osman Karagöz "Ben olsam beni bırakmazdım" diyerek eşine seslendi.

Oyuncu Osman Karagöz ve yazar Selen Pınar Işık, 2015 yılında evlenmişti. Bu evlilikten çiftin bir çocukları olmuştu. Ancak, geçtiğimiz günlerde Işık, eşinden boşanacağını sosyal medyada paylaştığı notla şu şekilde duyurmuştu: "Osi ile evliliğin sonuna geldik. İnanılmaz direndim, yemin ederim çok uğraştım ama yok olmadı... Sonuna kadar aşık ol, çabala, çırpın yok.."

Işık'ın bu açıklaması üzerine eşi Osman Karagöz'de sosyal medyadan şöyle bir açıklama yaptı: "Ya hacı biliyorum ben çok iyi bir adam olamadım. Bu konuşmalara nereden başlanır onu da pek çözemiyorum ama bekârken hayatımın kendi içinde en kaybolduğu anda evlendim. Düzenli hayata ayak uydurmam ilk başlarda zaman aldı. Ya evden çıkmadım ya asosyal oldum ya çok sosyal olup saçmaladım. Ortasını bulamadım, daha doğrusu… Sonra karım hamile kaldı, bir dış gebelik geçirdi. İç kanamadan gidiyordu kadın.  Tam o psikolojiden çıktı hamile kaldı ve ben bütün bu olanların arasında ne olduğunu anlamadan onu yalnız bıraktım. Çünkü bende neyin ne olduğunu anlamıyordum. Aptalca kararlar verdim hayatımın her evresinde olduğu gibi. Onun içten içe çığlıklarını duymadım. Sanırım bencillik yaptım biraz. Ben karımı seviyorum ve düzeleceğini biliyorum bu durumun. Biz seninle daha ne yollar aşacağız, başındayız daha dur. Ben ilk sınavda ‘kâğıdıma bakabilir miyim’ aptallığını yapmış olabilirim. Depresyonunu anlamadım, değişimine ayak uyduramadım, korktum. Bunu da atlatırız. İllet cazgır inatçı bir kadın olmana rağmen ben seni böyle seviyorum. Bir de Pınar’a söyleyin beni engellemiş direkt mesajlarım durmuyor , yürüyen yürüyene ben olsam beni bırakmazdım"

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar