Yusuf Güney Seda Sayan'a ateş püskürdü

Seda Sayan'ın programına konuk olan şarkıcı Yusuf Güney, canlı yayında adı yanlış yazılınca ateş püskürdü.

Ünlü şarkıcı Yusuf Güney, Seda Sayan'ın dünkü programına katıldı. Ünlü şarkıcının adı 'Yağız' olarak yazılınca, program sonrası kendi sosyal medya hesabından Seda Sayan'a ateş püskürdü.

İşte Yusuf Güney'in paylaşımı:

"Şimdi bu yazacaklarımı iyi okuyun Seda Sayan ve televizyonculuktan programcılıktan anlamayan akılsız ekibi. Ben dünyanın en samimi duygularıyla canımı tehlikeye atıp kelle koltukta 8 günde 16 konser verirken asker kardeşlerime sizler yapmacık sahte dünyalarınızda kim kimle nerde yakalanmış kimle basılmış kim kimi aldatmış yok hapse girmiş yok mağdurmuş yok 30 bine çantalar 100 bine pırlantalar kafasında gününüzü gün ettiniz. "

SAÇMA SAPAN HABER OLMAYACAK

"Herkes kendine bu hayatta zerre lafım yok moral konserlerinden donduğum günden itibaren kafamın etini yiyip programınıza gelmem için 3 hafta dil döktüğünüzde ben naçizane yaptığım işin basında yeri yoktur. Kardeşlerime moral oldum geldim burada kapanmıştır reklam etmeye gerek yoktur dediğimde asla Yusuf bey sadece size özel bir program olacak asla magazin saçma sapan haber olmayacak. Tek konuk siz olacaksınız dediğinizde sırf moral konserlerinde çektiğim videoları paylaşınca kardeşlerimizin aileleri izlesin diye o gereksiz programınıza konuk olarak geldim."

BANA TEK KELİME ETTİRMEDİNİZ

"Sayıyorum iyi okuyun birinci ayıbınız içerde kuliste 1 saat sizin saçmalıklarınızın bitmesini bekledim magazin haberlerinizde konuşup tartıştığınız ikinci ayıbınız sözüm ona asla gelen konuğunuza lafım değildir ikinci konuğu getirttiniz ona da bir şey demedim sustum sabrettim 3'üncü ayıbınız gelen konuğunuzu yani yanımdaki beyefendiyi 1 saatlik bulunduğum programda 45 dakikasında ona yer verdiniz bana tek kelime ettirmediniz."

ALAY EDER GİBİ REKLAMA GİRDİNİZ

"Oradaki bulunan halkımız ve asker kardeşlerimle yaşadığım anıları mutluluğu anlatmaya , yine bir şey demedim sustum kalk şarkı oku dediniz onca şehitlerimiz varken ki hassas bir durum söylemeyeyim bize yakışmaz dememe rağmen birey olmaz show söyle dediniz yine kırmadım kalktım söyledim. Şarkımın yarısında alay eder gibi reklama girdiniz bana ve sanatıma dinleyicilerime en büyük ayıbı ettiniz buna da sustum bir şey demedim benim için zaten bittiniz."

YAZIKLAR OLSUN

"Sahte dünyanızda yapmacık yalan dünyanızda yerimin olmadığını anlayıp yürüyüp gittim ama artık yeter bu kadar terbiyesizliğe susmam bu nasıl bir aptalca harekettir söyler misiniz tek kelimeyle yazıklar olsun sizin gibi insanlara yazıklar olsun."

Ivana Sert'in makyajsız hali görenleri şaşırttı

İLİŞKİLİ HABER

Ivana Sert'in makyajsız hali görenleri şaşırttı
Kibariye icra gelen evini boşalttı!

İLİŞKİLİ HABER

Kibariye icra gelen evini boşalttı!
Alişan korkudan duşakabine saklandı!

İLİŞKİLİ HABER

Alişan korkudan duşakabine saklandı!
Burak Özçivit'in eş formülü

İLİŞKİLİ HABER

Burak Özçivit'in eş formülü
Uraz Kaygılaroğlu: 'Tam bir kopuş anıydı...'

İLİŞKİLİ HABER

Uraz Kaygılaroğlu: 'Tam bir kopuş anıydı...'
Yusuf Güney Seda Sayan paylaşımını kaldırdı!

İLİŞKİLİ HABER

Yusuf Güney Seda Sayan paylaşımını kaldırdı!
Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 13

Hülya 6 yıl önce

Adam gibi adam Yusuf Güney Şırnak'ta oğlumla beraber resim çektirmiş oğlum orda askerdi ne kadar güzel bir morel oldu askerlerimiz için seninleyiz yüreği güzel adam seni seviyoruz

Toplam 4 beğeni

Merican 6 yıl önce

Bence çok haklı Yusuf Güney

Toplam 4 beğeni

Meri 6 yıl önce

Bence çok haklı Yusuf Güney

Toplam 5 beğeni

Ayşe 6 yıl önce

Çok güzel göndermiş aynen katılıyorum Yusuf Güney 'e giyinip süslenip ekranlarda boy gösteriyorlar saçma sapan konular ee onlar da öğle para kazanıyorlar

Toplam 15 beğeni

Pinar 6 yıl önce

Yusuf güneye sonuna kadar hak veriyorum. Kimsede samimiyet yok hepsi maskeli. Vay olsunn halimize dünyanın sonunun geldiğine inaniyorum tek kelime. Yaziklar olsun

Toplam 19 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun