Tuğba Ekinci doktoru tehdit etti

04 Haziran 2018, 09:18
Tuğba Ekinci doktoru tehdit etti

Şarkıcı Tuğba Ekinci, tedavi olmak için gittiği bir hastaneden kovularak geri döndü.

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş semtindeki bir sağlık ocağına giden Ekinci, hastalığından dolayı tedavi olmak istedi. Doktor ise hastasının Ekinci olduğunu görünce, "Sen geçen sene bize bağırdın; seni muayene etmem. Git buradan" diyerek kovdu. Ekinci de hakaret edip polis çağırdı. 

Her iki tarafta birbirlerinden şikayetçi oldu ve soruşturma başlatıldı. Taraflar ifadelerinde birbirlerini suçlayıp karşı tarafın cezalandırılmasını istedi. Ekinci hakkında, kamu görevlisine hakaret suçundan, doktor hakkında ise görevi kötüye kullanmaktan dava açıldı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
3 Yorum Var
 • Abdullah 2 yıl önce Şikayet Et
  Hipokrat yemini etti diye Şamar oğlani mi doktor,erkek yada bayan hasta derdine derman arayacak dr da doktorlugunu bilecek,artistlige gerek yok.
  Cevapla
 • hollanda 2 yıl önce Şikayet Et
  mahkemelerin işi gücü yok birde bunlarla uğraşıcak tamam doktor yanlış tabiki sen hipograt yemini ediyorsun doktor olurken yani o yeminine bile sadık kalmıyorsun bu nasıl insanlık böyle bayana gelince heralde şarkıcı olduğundan herkese bağırabileceğini sanıyor görgü kurallarından hiç nasibini almamış bir bayan şimdi onların bu eksiğini mahkememi tamamlıyıcak yani.
  Cevapla
 • Türk 2 yıl önce Şikayet Et
  Bu ne biçim doktor böyle. Ben de öğretmenim. Terbiyesizlik yaptı diye öğrencinin ömür boyu eğitim hakkını mı elinden alacağım. Her şeyin yolu yordam var. Dava açsaymış. Muayene olma hakkını engelleyemez. Terörist değil bu kadın.
  Cevapla