Ayşecan Tatari'nin kızı Müjgan'la olan fotoğrafına beğeni yağdı!

17 Ocak 2021, 13:16
Ayşecan Tatari'nin kızı Müjgan'la olan fotoğrafına beğeni yağdı!

Seferin Kızı dizisinin Kavruk'u Edip Tepeli ile evli olan Ayşecan Tatari, kızı Müjgan ile fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmaya devam ediyor. Tatari'nin kızı ve eşiyle beraber yer aldıkları fotoğraf, sosyal medyada ilgi gördü.

Ünlü oyuncu Ayşecan Tatari, kızı Müjgan ve eşi Edip Tepeli ile yeni bir fotoğraf paylaştı. Paylaşımına, 'Kısa bir uykuymuş, 2.5 dakika sürdü.' şeklinde esprili bir not düşen Tatari, takipçilerine iyi bir pazar geçirmeleri temennisinde de bulundu. İşte Tatari'nin paylaştığı o fotoğraf:

Müjgan'ı kucağına aldığından beridir paylaşım yapmaktan vazgeçmeyen Ayşecan Tatari, geçtiğimiz günlerde de bir paylaşım yaptı. Kızıyla eşinin çekimleri olduğu Muğla'da kalan Tatari, Bitez Yalısı'nda fotoğraf çekti. Sosyal medyada paylaştığı fotoğraf en çok beğenilen paylaşımı oldu.

ayşecan tatarinin müjgan kızı ve kızıyla paylaştığı rekor beğeni alan fotoğrafı

PEKİ AYŞECAN TATARİ KİMDİR?

9 Mart 1989 'da İstanbul'da doğan Ayşecan Tatari, Yeşilçam yıldızlarından Aliye Uzunatağan'ın kızıdır. Ekrana ilk kez 2000 yılında Evdeki Yabancı adlı dizide yer alarak çıktı. Ancak en büyük çıkışını, 2003 yılında yayın hayatına başlayan Çocuklar Duymasın'da canlandırdığı Duygu karakteriyle yaptı. Dizinin diğer sezonlarında, Amerika'da devam eden konservatuvar eğitimini yarıda bırakmamak için dahil olmadı. En son 2015 yılında Yılanların Öcü dizisinde yer aldı. 2017 yılında meslektaşı Edip Tepeli ile evlenen genç oyuncu, oyunculuğa ara verdi. Tatari, uzun süredir Şehir Tiyatroları'nda sahne alıyordu.

ayşecan tatarinin annesi

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Bey 10 ay önce Şikayet Et
    Cok antipatik ses tiplemesi vardı
    Cevapla