Kibariye: “Kocam beni istemezse kaçar giderim”

03 Haziran 2018, 11:24
Kibariye: “Kocam beni istemezse kaçar giderim”

Geçtiğimiz günlerde ihanet iddialarıyla gündeme gelen ve eşi affedip tatile çıkan Kibariye, tatilde evliliği hakkında konuştu.

Son zamanlarda haklarında çıkan ihanet haberleriyle gündeme gelen Kibariye ve eşi Ali Küçükbalçık, aralarındaki sorunları çözerek tatile çıkmışlardı. Kibariye, tatilde kendilerine soru soran muhabirlere, "Kocam bana ne zaman seni istemiyorum der, ben o zaman kaçar giderim" dedi.

Aralarındaki sorunları halledip Bodruma tatile giden Kibariye ve 37 yaşındaki eşi Ali Küçükbalçık, Bodrum sokaklarında görüntülenince her şeyin yolunda olduğunu belirttiler. Sorulan soruların üzerine Kibariye, "Evliliğimle ilgili açıklamamı yaptım, bunun üzerine bir daha konuşmam gerekmez. Çünkü ben her zaman derim ki her insanın hatası vardır. Hatasız kul olmaz. Hataların tekrarı olmasın bu yeterli. Benim kocam bana derki 'ben seni istemiyorum', ben o zaman kaçar giderim. Biz çok iyiyiz, çocuğum var boyumca, yarın bugün evlenecek kızım var benim, geçti gitti. Ben böyle şeylere kafamı takmam. Çünkü benim için her şeyin başı kızım, yuvam, yurdumdur. Geçmişteki kayıplar yerine geri gelir. Hayatta yerine gelmeyecek şey sadece sağlıktır. Allah ölüm kederi vermesin" dedi.

Kibariye muhabirlerle konuşurken oldukça gergin olan Ali Küçükbalçık, ortamdan hızlıca uzaklaştı. Bunu üzerine Kibariye Bodrum'dan ev aldıklarını söyleyerek, "Biz iyiyiz, mutluyuz. Yalan söylemiyorum, gerçekten çok mutluyuz. Sıkıntı yok, her şey yolunda" diye açıklama getirdi.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
6 Yorum Var
 • İsimsiz 2 yıl önce Şikayet Et
  Kiboş bence de sen daha iyilerine layıksın.
  Cevapla
 • Biri 2 yıl önce Şikayet Et
  Kiboş sen daha iyilerini hak ediyorsun
  Cevapla
 • Adanali 2 yıl önce Şikayet Et
  Gurursuz
  Cevapla
 • ali 2 yıl önce Şikayet Et
  İnsanda biraz gurur olur ya...
  Cevapla
 • mehreba 2 yıl önce Şikayet Et
  Sende para olduk ca, korkma...
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun