Geçtiğimiz günlerde ihanet iddialarıyla gündeme gelen ve eşi affedip tatile çıkan Kibariye, tatilde evliliği hakkında konuştu.

Son zamanlarda haklarında çıkan ihanet haberleriyle gündeme gelen Kibariye ve eşi Ali Küçükbalçık, aralarındaki sorunları çözerek tatile çıkmışlardı. Kibariye, tatilde kendilerine soru soran muhabirlere, "Kocam bana ne zaman seni istemiyorum der, ben o zaman kaçar giderim" dedi.

Aralarındaki sorunları halledip Bodruma tatile giden Kibariye ve 37 yaşındaki eşi Ali Küçükbalçık, Bodrum sokaklarında görüntülenince her şeyin yolunda olduğunu belirttiler. Sorulan soruların üzerine Kibariye, "Evliliğimle ilgili açıklamamı yaptım, bunun üzerine bir daha konuşmam gerekmez. Çünkü ben her zaman derim ki her insanın hatası vardır. Hatasız kul olmaz. Hataların tekrarı olmasın bu yeterli. Benim kocam bana derki 'ben seni istemiyorum', ben o zaman kaçar giderim. Biz çok iyiyiz, çocuğum var boyumca, yarın bugün evlenecek kızım var benim, geçti gitti. Ben böyle şeylere kafamı takmam. Çünkü benim için her şeyin başı kızım, yuvam, yurdumdur. Geçmişteki kayıplar yerine geri gelir. Hayatta yerine gelmeyecek şey sadece sağlıktır. Allah ölüm kederi vermesin" dedi.

Kibariye muhabirlerle konuşurken oldukça gergin olan Ali Küçükbalçık, ortamdan hızlıca uzaklaştı. Bunu üzerine Kibariye Bodrum'dan ev aldıklarını söyleyerek, "Biz iyiyiz, mutluyuz. Yalan söylemiyorum, gerçekten çok mutluyuz. Sıkıntı yok, her şey yolunda" diye açıklama getirdi.

İLİŞKİLİ HABER

Mirgün Cabas: "Biz böyle mutluyuz"

İLİŞKİLİ HABER

'Yol Arkadaşım 2' geliyor

İLİŞKİLİ HABER

Yeşilçam'ın usta ismi Selahattin Fırat vefat etti

İLİŞKİLİ HABER

Gamze Özçelik'ten Afrikalı çocuklara bayramlık

İLİŞKİLİ HABER

Kibariye ailesinden veto yedi!

BİR YORUM YAPIN 6

İsimsiz 3 yıl önce

Kiboş bence de sen daha iyilerine layıksın.

Toplam 1 beğeni

Biri 3 yıl önce

Kiboş sen daha iyilerini hak ediyorsun

Toplam 1 beğeni

Adanali 3 yıl önce

Gurursuz

ali 3 yıl önce

İnsanda biraz gurur olur ya...

Toplam 3 beğeni

mehreba 3 yıl önce

Sende para olduk ca, korkma...

Toplam 9 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun